Po dokončení nového románu se spisovatel Jarvis (Robert Patrick) vrací do svého domu v Los Angeles. Do sousedství se mezitím přistěhovala přitažlivá Dani (Teri Hatcher), jejímuž kouzlu Jarvis okamžitě podlehne. Zároveň je však fascinován sledováním jejího bouřlivého vztahu s neznámým mužem a hledá tak inspiraci pro další knihu. (J.Connor)

Wacoslav1 odpad!

UCH! no to je sracka nemohli natocit rovnou jenom porno kdyz tohle stejne zadnej pribeh nema? dej je o nicem a poradny erotiky si taky neuzijem proste sragora jak vysita blejt na to ()

gouryella

Tento film davali kdysi na NOVE v ramci sobotnich erotickych filmu - k tomu netreba asi nic dodat - film bez pribehu s obcas odhalenou Teri Hatcher. Komu se tato predstavitelka Lois z televizniho serialu o Supermanovi libi, ten si mozna prijde na sve - jako i ja. ()

J.Connor

T-1000 s hárem jako zmatený pisálek, kterému to neulehčuje Terina, jejíž fanoušci si přijdou na své. Asi jsem v poslední době zase nakoukal moc trashe, mám tendenci dát tři hvězdy, držte mě... ()

Lacike

T-1000 ojebáva Lois Laneovú a nakoniec ona ojebe jeho? To neprezradím, lebo je to jeden z mála dôvodov, prečo budete mať snáď chuť dopozerať do konca. Aby ste vedeli, či sa v tomto otrepanom erotickom thrillery vytiahnu s niečim originálnym lebo nie. Celý film sa odohráva prakticky v jednej izbe, takže žiadne sláva sa od filmu očakávať nedá. Ani fandovia do lokácií si neužijú. Hlavným ťahákom je samozrejme Teri Hatcherová a jej ľavá a pravá koza. Veľký rozdiel som medzi nimi nevidel. Aj tá ľavá mi pripadala pravá, tak snáď to bola fakt ona a nie nejaká dvojníčka. Bohužiaľ aj keď tu má niekoľko milostných scén, tak kozy vyvalí len raz. Takže za ne jedna hviezda a viac si tento film nezaslúži. Nič viac na ocenenie tu nie je. 2/10. ()