Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Kluci Holtovi mají bezvadné rodiče, dobrou výchovu a zdravý rozum. Jedinou vadou na kráse je jejich dělnický původ. A tak, když se začnou točit kolem sester z bohaté rodiny Abbottových, moc ovací za to nesklidí. Srdci ale jen těžko poručíš a láska je jako výbušná směs. Stačí jedna jiskřička a plamen už nikdo neuhasí. Co pomůžou rady synům, aby nemířili vysoko a zůstali radši při zemi. Kdo jednou ucítil nekonečnou touhu, tíseň z odloučení a návaly štěstí v objetí milované osoby, nikdy si nenechá nikým lajnovat život. (Bonton Home Video)

(více)

Recenze (29)

castor 

všechny recenze uživatele

Illinois, 1957. Dva bratři z chudých poměrů na prahu dospělosti, zažívají radosti i strasti, a když dorazí třeba z ne zrovna povedené party, pořád mají jeden druhého a v garáži stolní tenis. Jenže jsou tu také tři krásné sestry Abbottovic, kterým otec brání v rozletu a jejichž prachatá rodina má nakonec s tou bratrů víc společného, než je na první pohled patrné. Režisér Pat O´Connor, který stojí i za podobně posmutnělou Listopadovou romancí, je na svém křesle nepřesvědčivý. Co nezvládl scénárista, nedokáže ani on posunout někam dál. Některé situace se dějí příliš náhle a kostrbatě, jiné se naopak táhnou a ve výsledné podobě být nemusely. Šťastnou ruku měl naopak s herci. Velká herecká jména se tu sešla v době, kdy všichni krátce poté získali role ve svých zlomových filmech. Joaquin Phoenix neumí zahrát špatně, Liv Tyler je rozkošná, provokatérka Jennifer Connelly zase moc dobře ví, proč spolužákům padají v knihovně pod stůl tužky. ()

Krissty 

všechny recenze uživatele

Chvíli mi trvalo, než se mi podařilo přijít filmu na chuť, takže jsem ho bohužel musela shlédnout nadvakrát, jelikož mě ze začátku opravdu nudil.. Pak už jsem si ale k němu cestu našla a té jemné nevnucující se romantice jsem se poddala.. Jak říkám, je to nenuceně romantické.. Celé takové nenucené.. Jen v tomto případě nevím, jestli je to dobře nebo špatně.. Každopádně Joaquin byl roztomilý, Liv okouzlující a Jennifer sexy! Ale stejně to byl spíš takový průměr.. Ani lepší, ani horší :) ()

Reklama

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Hrozne pohodová a super romantická dráma od Pata O'Connora. Vo filme Inventing the Abbotts sa všetko točí predovšetkým okolo krásnej Liv Tyler a sexi Jennifer Connelly a príbeh okolo nich, vďaka rámci rozprávania, do seba pekne zapadá a záverečné rozuzlenie sa tiež veľmi podarilo. Síce to nie je nič čo by na dlhé roky upútalo, ale bavil som sa a štyri hviezdičky si film rozhodne zaslúži, za to, že ma zaujal, nabudil a Liv a Jenn sa mi viac než páčili. Odporúčam všetkým, ktorí hľadajú pohodovú a nenáročnú romantickú drámu. Všetci hereckí predstavitelia si natáčanie maximálne užívali. Inventing the Abbotts má skrátka dosť slušne vypilovaný scenár, veľmi naozaj dobrých a fungujúcich hlášok, veľmi svižný spád, veľmi pútavé postavy, jednoducho ide o kvalitný snímok a je veľká škoda, že ide o tak pomerne neznámu záležitosť, keďže vážne to stojí za to. ()

dr.fish 

všechny recenze uživatele

Nijak složité vyprávění ze života dvou bratrů a jejich vzájemného vztahu. Film se vymyká průměru především hereckým obsazením, které snímek vrhá z vod romantiky až k dramatu, které je uvěřitelné a zábavné zároveň. Na herečky se dobře kouká a navíc k tomu ještě hrají, chlapci jakbysmet. Rád jsem zavzpomínal na filmové techniky let devadesátých, dnes už by tenhle film asi v kině neměl šanci, je to moc pomalé, jednoduchý děj, moc se toho nechává na divákovi atd. Pomalé filmy začínám mít čím dál radši a tenhle byl velmi příjemný... ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $-miliónovTržby USA $5,936,344Tržby Celosvetovo $-║ Skvelé herecké obsadenie v nevýraznom príbehu, kde nie je dohromady takmer nič čo by v akomkoľvek ohľade mohlo niečo ponúknuť. Dá sa povedať že film trpí z časti aj na neobratnosti režiséra. /40%/ ()

Galerie (40)

Zajímavosti (3)

  • Natáčelo se v Kalifornii (USA). (BMW12)

Reklama

Reklama