poster

Komando

 • USA

  Commando

 • Československo

  Komando

Akční / Dobrodružný / Komedie / Thriller

USA, 1985, 90 min (Director's cut: 92 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kulmon
  **

  Ne ne a ještě jednou ne. Co bylo v 80. letech klasikou, chcete - li kultem, je dnes bezduchou střílečkou s totálně nehereckým Arniem v čele.(30.3.2010)

 • Melies
  *

  2 / 10 Ra-ta-ta-ta!!! Bum! Bum! Plesk! Buch! Vedľa, smrade! Gŕŕŕ! Kde mám dcéru?! BUM! BAM! PRÁSK!!! ... Áno, asi nejako vyzerá tento drsný akčňák s oceľovým Arniem v ďalšej z jeho konverzačných úloh. Podľa môjho skromného názoru je to tuctová zlátanina, ale v prípade Komanda úplne rozumiem všetkým tým vysokým hodnoteniam - nostalgia je opojná droga, no mňa tento film v mladosti akosi minul a preto nemám jediný dôvod, prečo k nemu byť prehnane tolerantný.(6.1.2006)

 • J*A*S*M
  ****

  Už jenom pro tu úvodní titulkovou scénu, v níž Arnold s dceruškou krmí srnečka, stojí za to Komando vidět :-D Bezmyšlenkovité akční filmy osmdesátých let sice nejsou ničím, co bych si rád a často dopřával, ale tohle zkrátka pobavilo.(19.6.2011)

 • dobytek
  **

  Když mi bylo tak 10 let, tak jsem to hrozně žral, ale za nějakou nostalgii žádný hvězdičky rozdávat nebudu. Když jsem to viděl naposledy, tak mi to připadalo neskutečně pitomý a nejvíc me tak bavilo sledovat, kolik v tomhle filmu tvůrci nasekali chyb. Jinak honička v Komandu mi připomněla Bullitův případ, kde se několikrát za sebou objeví zelenej VW brouk. Tady zase Arnie asi 10× předjede stříbrnej Renault 5, kterej je o to nápadnější, že mu nesvítí jedna obrysovka. Ovšem s amatérskym rychlodabingem z 80. let by to bylo asi za 5 hvězdiček :-)(1.5.2006)

 • golfista
  ***

  Akční filmy nemiluju a ani je nevyhledávám, ale tohle byla vážně klasika osmdesátých let a Arnold do ní přesně zapadl.(17.5.2003)

 • - Při detonaci nastražených náloží vybuchne i pozorovací věž, ačkoli tam Matrix (A. Schwarzenegger) nálož neumístil. (rakovnik)

 • - Film se stal nejvýdělečnějším filmem roku 1985 s přístupnosti R, tzn. děti pod 18 jen v doprovodu rodičů. (Epistemolog)

 • - Když Matrix (Arnold Schwarzenegger) pronásleduje Sullyho (David Patrick Kelly) a vyběhnou z nákupního centra, Sully strazí žlutým Porschem Matrixe a přitom se urazí zpětné zrcátko. V následujících scénách si lze všimnout, že se zpětné zrcátko opakovaně objevuje a znovu mizí. (Pavlátko)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace