Beethoven 2

Beethoven 2

Rodinný / Komedie

USA, 1993, 89 min

• sinp

Ani druhý díl nelze vinit z přemíry intelektualismu... Tvůrci až příliš ochotně vytvořili klasickou osnovu pro pokračování, ale celé to nechali v rukou méně zdatného tvůrce. Rod Daniel je třeba tvůrcem děsivého Sám doma 4... Čtyřnozí kamarádi mají za úkol působit ještě roztomilejším dojmem, což je postupně k uzoufání, jelikož lidské postavy mají statickou funkci. Zasmějete se (pokud nepočítám bezbřehou naivitu) u pár scén, ale humor působí až nuceně. Přesto - oproti třetímu dílu hotový poklad.(30.9.2005)

Čokel ťahajúci za sebou trojmetrovú slinu a okrem toho zaľubenú čoklicu a ku koncu bandu čoklíčat. Všetci sú zlatí, huňatí a je ich akurát tak dosť. Malý 5-ročný Jojo sa baví, tatkovci s kávičkou si dávajú druhú, aby nezaspali a ja sa nenudím. A je nedeľa poobede a po titulkoch chce pokračovanie, už len malý Jojo.(10.6.2006)

• Dever

Soundtrack Randy Edelman: 1. Day I Fall in Love - James Ingram/Dolly Parton [4:08] ,2. Opening (Snoozing with Beethoven) [3:31] ,3. Chance Meeting at the Park [3:47] ,4. Burger Binge [1:52] ,5. First Kiss [1:47] ,6. Feeding Time [3:15] ,7. Discovering the Pups [2:59] ,8. Two-Dog Walk [2:44] ,9. Facts of Life [3:38] ,10. New Day [1:55] ,11. Rhyce and Seth [1:13] ,12. Finding Missy [1:13] ,13. Over the Cliff [2:54] ,14. In the Moonlight [2:27] ,15. Going up the Mountain [2:08] ,16. Raging Water/Home Again [1:21] ,17. Finale [1:12],(9.5.2011)

• Pidzey

Štěňátka byli do jednoho roztomilý.Lidskej táta až "trapně" smolař.Zločinci amatéři a děti nepůsobili tak otravně jak v takovýchto filmech někdy bejvá. Co se vtipů týče tak jsem se většinou smál jejich trapnosti.Ale nědky přišel nějakej vtipně vtipnej.Ale z filmů kde je hlavní hrdina velký hafan už jsem vyrostl.(29.7.2010)

Na to co si o americkych rodinnych komediich myslim tohle bylo docela dobry a vtipny. Sice plny naprosto nerealistickych situaci, ktere se vydavaji za naprosto realisticke a mozne. Presto jsem se docela bavil a myslim, ze na to, ze se jedna o zanr americka rodinna komedie, tak to bylo docela koukatelny.(1.6.2010)

• - Ve skutečnosti se bernardýn Beethoven jmenoval Kris, kterého speciálně pro film vycvičili Karl Lewis Miller a jeho dcera Teresa Ann Miller. Jejich škola Accurate Animal Action pro psí herce funguje od roku 1978 a byla vůbec první svého druhu na světě. V Hollywoodu se v ní cvičí většina zvířecích herců. (Lynette)