Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bernardýn Beethoven se zamiloval! Dámou jeho srdce se stala chlupatá fenka Missy, která je obětí rozvodových tahanic svého pána Brilla s jeho zištnou a protivnou manželkou Reginou. Missy bude mít s Beethovenem štěňátka. O několik týdnů později se jim narodí čtyři krásní a zdraví potomci. Regina se je nejdříve snaží zabít, pak zjistí, že by je mohla výhodně prodat. Malé pejsky zachrání Newtonovy děti a odnesou je na půdu jejich domu, což ovšem před tatínkem úzkostlivě tají. Daří se jim to až do okamžiku, kdy otec rozhodne, že si rodina vyjede na čtyři dny do hor. Děti musí s pravdou ven. Nakonec se jim podaří otce přesvědčit a do chaty v horách se rodina vydá s celou psí smečkou... (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (126)

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Prvý film o psovi s honosným menom "Beethoven" bol natočený v roku 1992. Mal divácky a tým pádom aj komerčný úspech. A ako je v USA dobrým zvykom, bolo vyprodukované pokračovanie. Už v roku 1993 bol natočený snímok "Beethoven 2". Svoj účel to splnilo. Ľudia prišli do kina a statný, sympatický bernardín zarobil ešte celkom solídnu kopu dolárov. Avšak oproti pôvodnému filmu tomu už chýbala sviežosť, nápad a spontánnosť. Ale veď tak už to väčšinou pri pokračovaniach býva. Málo kedy prekonajú svojho predchodcu. Tak tomu bolo i v tomto prípade. ** ()

tron 

všechny recenze uživatele

„Želáte si?“ – HAV HAV! – „Budete si k hamburgeru želať aj hranolčeky?“ – HAV HAV! – „Ďakujeme.“ Čo čakať od pokračovania rodinnej snímky o bernardínovi? Asi viac bernardínov a nižšie hodnotenie, nie? Beztak nenápaditá jednotka dostala na vlhký ňufák zrolovanými novinami a slabým scenárom, do ktorého sa motajú také otravné príšernosti, ako je s neverným priateľom alebo hlúpymi zločincami. Psíkovia sú stále zlatí a herecké obsadenie fajn (Grodin, Hunt a spol.), ale výsledkom je biedny rodinný film. "Klasický" sequel. A už jednotka nebola žiadnym zázrakom, malým, ani veľkým. ()

Reklama

castor 

všechny recenze uživatele

Stejná rodina, stejný bernardýn, ale druhé kolo zmatků. Rodinná zábava měla vždycky své zákonitosti, nedokážu posoudit, proč třeba takový Kevin McCallister tolik táhl a tahle rodinka se čtyřnohým kamarádem nikoliv. Ač je mezi nimi samozřejmě rozdíl třídy, ale kupříkladu právě dvojka Beethovena je tady v už dosti nelichotivých číslech. Přitom zase takový průšvih to není. Samozřejmě nabízí mizernou zápletku a přináší otravně ohrané rodinné hodnoty, ale na poli rodinných filmů jsme poznali už řadu otřesnějších zastávek. ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Randy Edelman: 1. Day I Fall in Love - James Ingram/Dolly Parton [4:08] ,2. Opening (Snoozing with Beethoven) [3:31] ,3. Chance Meeting at the Park [3:47] ,4. Burger Binge [1:52] ,5. First Kiss [1:47] ,6. Feeding Time [3:15] ,7. Discovering the Pups [2:59] ,8. Two-Dog Walk [2:44] ,9. Facts of Life [3:38] ,10. New Day [1:55] ,11. Rhyce and Seth [1:13] ,12. Finding Missy [1:13] ,13. Over the Cliff [2:54] ,14. In the Moonlight [2:27] ,15. Going up the Mountain [2:08] ,16. Raging Water/Home Again [1:21] ,17. Finale [1:12], ()

Le_Chuck 

všechny recenze uživatele

Čokel ťahajúci za sebou trojmetrovú slinu a okrem toho zaľubenú čoklicu a ku koncu bandu čoklíčat. Všetci sú zlatí, huňatí a je ich akurát tak dosť. Malý 5-ročný Jojo sa baví, tatkovci s kávičkou si dávajú druhú, aby nezaspali a ja sa nenudím. A je nedeľa poobede a po titulkoch chce pokračovanie, už len malý Jojo. ()

Galerie (14)

Zajímavosti (2)

  • Během scény v kině je promítán film Matiné (1993). (mihran)
  • Ve skutečnosti se bernardýn Beethoven jmenoval Kris, kterého speciálně pro film vycvičili Karl Lewis Miller a jeho dcera Teresa Ann Miller. Jejich škola Accurate Animal Action pro psí herce funguje od roku 1978 a byla vůbec první svého druhu na světě. V Hollywoodu se v ní cvičí většina zvířecích herců. (Lynette)

Související novinky

Zemřel herec Charles Grodin

Zemřel herec Charles Grodin

19.05.2021

Ve věku 86 let zemřel včera v americkém Connecticutu herec Charles Grodin. Mnozí diváci si ho jistě vybaví hlavně jako otce rodiny Newtonových z komedií o sympatickém bernardýnovi Beethoven a… (více)

Reklama

Reklama