poster

Karate tiger 6: Nejlepší z nejlepších 2

 • USA

  Best of the Best 2

 • Slovensko

  Najlepší z najlepších 2

Akční / Drama

USA, 1993, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • NinadeL
  **

  Pro Claire byly filmy s Robertsem prokleté. Podruhé v Pocitu měla větší štěstí na rozsah role, ale tady jde jen o kouzlo béčkového akčňáku, všechna klišé jsou přítomna, takže jestli vás dojmou všechny ty scény tréningu a opakování rodinných hodnot společně s rubačkami pro zábavu lepší společnosti, nechť se líbí.(18.8.2010)

 • MacGyver
  **

  Najlepší z najlepších 2 veľmi voľne nadväzuje na svojho štyri roky starého predchodcu a od ušľachtilejšej čisto športovej tematiky preladil na oveľa tvrdšiu strunu (ktorú sme už počuli a videli nespočetnekrát:) V prostredí nelegálnych zápasov, kde je každá vedľajšia postava prakticky mŕtva dávno predtým, než prvýkrát vstúpi do arény, môže byť najlepší len jeden... Teda vlastne dvaja: Alex Grady a Tommy Lee sa vracajú s rovnako tvrdými päsťami ako v ,,jednotke“ a opäť sa na to dá v obvyklej pôvabnej triviálnosti dobre pozerať. Fanúšikovským obdobím ,,AKČNÝ FILM=DOBRÝ FILM“ prešla väčšina z nás a na takéto žánrovky sa skrátka nezabúda...:)(11.6.2004)

 • MM_Ramone
  **

  Americká akčná séria "Karate Tiger" pokračuje! Je tu "Best of the Best 2". Alex Grady a Tommy Lee musia pomstiť smrť svojho kamaráta a spolubojovníka Travisa Brickleyho. Ten bol chladnokrve zabitý v drsnom undergroudovom, nelegálnom súboji v nevadskom Las Vegas. Alex a Tommy sa rozhodnú nájsť vraha ich priateľa. Chcú si s nim vyrovnať účty. Šiesta časť známej karate série nesie názov "Karate Tiger 6: Najlepší z najlepších 2". **(20.2.2017)

 • StarsFan
  **

  Začátek je moc příjemnej, tenhle tvrdej styl filmů z undergroundového prostředí mám moc ráda. Ale pak se to celý nějak zlomilo, stala se z toho hra o pomstu, ale zdaleka ne tak coolová jako Odplata s Gibsonem, právě naopak. Prostě mi tihle vysoce kladní a ušlechtilí hrdinové bojující proti ztělesněnému zlu už lezou krkem...(27.2.2007)

 • castor
  **

  Typická arénovka, jejíž výjevy v paměti diváků splývají v několik červených šmouh a efektních karate úderů. Phillip Rhee se nakonec protáhl až k osmému pokračování, s Ericem Robertsem měli páté a šesté zastavení solidně rozehrané. Navíc jim tady sekunduje německý obr Ralf Moeller. Je to sice ryzí primitivismus, ale kdo tehdy u těchhle pirátských véháesek neprožíval nefalšovanou bojovou rozkoš?(16.4.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace