Karate tiger 6: Nejlepší z nejlepších 2

• USA Best of the Best 2 (více)
Trailer

Travis, jeden ze členů vítězného týmu amerických karatistů, se zapletl s podsvětím, zatoužil totiž po hlavní ceně v nezákonných zápasech, pořádaných v Las Vegas. Ve hře je sto tisíc dolarů. Utkání se odbývají v Koloseu, největší a nejbrutálnější aréně, kde neplatí žádná pravidla. Tam spolu bojují novodobí gladiátoři, aby mohli ve finále vyzvat soupeře nejobávanějšího, majitele klubu Brakuse. Travis byl při zápasu zabit a Tommy s Alexem se rozhodli vraha potrestat. Existuje jediný způsob, jak se k němu dostat. Oba přátelé tedy vstupují do arény smrti... (oficiální text distributora)

Trailer

NinadeL

Pro Claire byly filmy s Robertsem prokleté. Podruhé v Pocitu měla větší štěstí na rozsah role, ale tady jde jen o kouzlo béčkového akčňáku, všechna klišé jsou přítomna, takže jestli vás dojmou všechny ty scény tréningu a opakování rodinných hodnot společně s rubačkami pro zábavu lepší společnosti, nechť se líbí. ()

castor

Typická arénovka, jejíž výjevy v paměti diváků splývají v několik červených šmouh a efektních karate úderů. Phillip Rhee se nakonec protáhl až k osmému pokračování, s Ericem Robertsem měli páté a šesté zastavení solidně rozehrané. Navíc jim tady sekunduje německý obr Ralf Moeller. Je to sice ryzí primitivismus, ale kdo tehdy u těchhle pirátských véháesek neprožíval nefalšovanou bojovou rozkoš? ()

MM_Ramone

Americká akčná séria "Karate Tiger" pokračuje! Je tu "Best of the Best 2". Alex Grady a Tommy Lee musia pomstiť smrť svojho kamaráta a spolubojovníka Travisa Brickleyho. Ten bol chladnokrve zabitý v drsnom undergroudovom, nelegálnom súboji v nevadskom Las Vegas. Alex a Tommy sa rozhodnú nájsť vraha ich priateľa. Chcú si s nim vyrovnať účty. Šiesta časť známej karate série nesie názov "Karate Tiger 6: Najlepší z najlepších 2". ** ()

StarsFan

Začátek je moc příjemnej, tenhle tvrdej styl filmů z undergroundového prostředí mám moc ráda. Ale pak se to celý nějak zlomilo, stala se z toho hra o pomstu, ale zdaleka ne tak coolová jako Odplata s Gibsonem, právě naopak. Prostě mi tihle vysoce kladní a ušlechtilí hrdinové bojující proti ztělesněnému zlu už lezou krkem... ()

Wacoslav1

V rámci žánru to není nic vyjímečnýho. V rámci série přeci jenom o stupeň lepší než předchozí díl. Konečně ta vyžraná namachrovaná držka Penn dostala co proto a jeho fakan musel čumět na to jak ho Moeller oddělal. Vychlastanej Landham je pak taky docela zábavnej. Celkově žádnej zázrak, ale koukat se na to dá.50% ()

• Dej filmu začína po šiestich rokoch od konca prvého dielu. (Johnny.ARN)