Karate tiger 6: Nejlepší z nejlepších 2

Najlepší z najlepších 2

Akční / Drama

USA, 1993, 101 min

• MM_Ramone

Americká akčná séria "Karate Tiger" pokračuje! Je tu "Best of the Best 2". Alex Grady a Tommy Lee musia pomstiť smrť svojho kamaráta a spolubojovníka Travisa Brickleyho. Ten bol chladnokrve zabitý v drsnom undergroudovom, nelegálnom súboji v nevadskom Las Vegas. Alex a Tommy sa rozhodnú nájsť vraha ich priateľa. Chcú si s nim vyrovnať účty. Šiesta časť známej karate série nesie názov "Karate Tiger 6: Najlepší z najlepších 2". **(20.2.2017)

Karate "Intersonic" Tiger pošesté a nejlepší zambaigo Rhee podruhé. A já mám poprvé za celou sérii chuť nasolit čtyři hvězdy ! První půle je však přímo příšerná, unylý dramaRoberts se synem však díky smrti polepšeného debila z jedničky ( pětky) v nelegálním ringu rukou obrovského Moellera ustupuje do pozadí a přes krátký rockyovský výcvik a několik choreograficky nedomrlých soubojů s komparzní lůzou se konečně dostaneme k tomu, čím tahle blbina táhne, a to k závěrečné aréně, tak trochu ve stylu Game of Death. Zambaigo se tu postupně postaví boxerovi, řeckořímskému zápasníkovi,mistrovi kung-fu a na závěr samosebou obrovitému Moellerovi a je se na co dívat ! Střetnutí různých stylů zápasu má myšlenku a boxera dostanete jednoduchým útokem na nohy, od zápasníka se nesmíte nechat chytit, v kung-fu musíte být prostě lepší než ten druhej a recept na Moellera si nechám pro sebe. Čili byť jsem nebyl zrovna u vytržení, nebudu srab a ty čtyři hvězdy napálím, ta poslední půlhodinka si je zaslouží.(19.9.2014)

Nevím proč, ale jako malý jsem měl dvojku o něco raději než jedničku. Dnes jsem se s odstupem mnoha let k tomuto 25 let starému kousku znovu dostal. Vím, že je film hodně ujetý, ale já si dnes zavzpomínal, kdy jsem to před 15-20 lety hltal a souboje v podsvětí mě zvedaly ze židle. Ralf Moeller byl pro mě tenkrát bijec, ze kterého jde strach, moderátor, jak to vtipně prožíval a Chris Penn, který dostane výprask. 70%(19.10.2018)

• NinadeL

Pro Claire byly filmy s Robertsem prokleté. Podruhé v Pocitu měla větší štěstí na rozsah role, ale tady jde jen o kouzlo béčkového akčňáku, všechna klišé jsou přítomna, takže jestli vás dojmou všechny ty scény tréningu a opakování rodinných hodnot společně s rubačkami pro zábavu lepší společnosti, nechť se líbí.(18.8.2010)

Bál jsem se že to skončí trapně jako pětka, kde se nakonci usmířily. Tohle bylo o něco lěpší než trapná pětka i když příběh je furt trapný je tu rozhodně víc fightů, Rhee není zase tak špatný, Penn byl supr ale sralo mě jak dopadl i když se to dalo předvídat už od začátku, Roberts mi tu furt nesedí stejně jako ta hudba vzatá z nějaký německý kriminálky. Po akční stránce lepší než 5, příběh celkem klišé blbost o pomstě.(2.3.2014)