Reklama

Reklama

Karate tiger 6: Nejlepší z nejlepších 2

  • USA Best of the Best 2 (více)
Trailer

Obsahy(1)

Travis, jeden ze členů vítězného týmu amerických karatistů, se zapletl s podsvětím, zatoužil totiž po hlavní ceně v nezákonných zápasech, pořádaných v Las Vegas. Ve hře je sto tisíc dolarů. Utkání se odbývají v Koloseu, největší a nejbrutálnější aréně, kde neplatí žádná pravidla. Tam spolu bojují novodobí gladiátoři, aby mohli ve finále vyzvat soupeře nejobávanějšího, majitele klubu Brakuse. Travis byl při zápasu zabit a Tommy s Alexem se rozhodli vraha potrestat. Existuje jediný způsob, jak se k němu dostat. Oba přátelé tedy vstupují do arény smrti... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (46)

MacGyver 

všechny recenze uživatele

Najlepší z najlepších 2 veľmi voľne nadväzuje na svojho štyri roky starého predchodcu a od ušľachtilejšej čisto športovej tematiky preladil na oveľa tvrdšiu strunu (ktorú sme už počuli a videli nespočetnekrát:) V prostredí nelegálnych zápasov, kde je každá vedľajšia postava prakticky mŕtva dávno predtým, než prvýkrát vstúpi do arény, môže byť najlepší len jeden... Teda vlastne dvaja: Alex Grady a Tommy Lee sa vracajú s rovnako tvrdými päsťami ako v ,,jednotke“ a opäť sa na to dá v obvyklej pôvabnej triviálnosti dobre pozerať. Fanúšikovským obdobím ,,AKČNÝ FILM=DOBRÝ FILM“ prešla väčšina z nás a na takéto žánrovky sa skrátka nezabúda...:) ()

Marsik 

všechny recenze uživatele

Nevím proč, ale jako malý jsem měl dvojku o něco raději než jedničku. Dnes jsem se s odstupem mnoha let k tomuto 25 let starému kousku znovu dostal. Vím, že je film hodně ujetý, ale já si dnes zavzpomínal, kdy jsem to před 15-20 lety hltal a souboje v podsvětí mě zvedaly ze židle. Ralf Moeller byl pro mě tenkrát bijec, ze kterého jde strach, moderátor, jak to vtipně prožíval a Chris Penn, který dostane výprask. 70% ()

Reklama

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Mé tušení bylo naprosto správné a tímto dílem se raději loučím se sérií Karate Tiger. 6. díl již výkonostně naprosto nestačí předešlým. Scénář debilní, ale nečekal jsem ani že by to mohlo být jinak. Přitom film nezačíná zase tak špatně, celkem chytlavá písnička, nachystaný příběh týkající se pomsty a poté již následuje těžký průser. Nelogické chování, o Tommym se dozvíme že je vlastně Indián. Pak tam hraje predátorský Sonny Landham. No řeknu vám že negativ je tolik až mě z toho jímá hrůza. PS: Pokud si Chris Penn myslel že by mohl porazit Ralfa Moellera, tak se na něj první měl pořádně kouknout. Za blbost se platí. Rocky IV se samozřejmě nekoná. ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Americká akčná séria "Karate Tiger" pokračuje! Je tu "Best of the Best 2". Alex Grady a Tommy Lee musia pomstiť smrť svojho kamaráta a spolubojovníka Travisa Brickleyho. Ten bol chladnokrve zabitý v drsnom undergroudovom, nelegálnom súboji v nevadskom Las Vegas. Alex a Tommy sa rozhodnú nájsť vraha ich priateľa. Chcú si s nim vyrovnať účty. Šiesta časť známej karate série nesie názov "Karate Tiger 6: Najlepší z najlepších 2". ** ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Pro Claire byly filmy s Robertsem prokleté. Podruhé v Pocitu měla větší štěstí na rozsah role, ale tady jde jen o kouzlo béčkového akčňáku, všechna klišé jsou přítomna, takže jestli vás dojmou všechny ty scény tréningu a opakování rodinných hodnot společně s rubačkami pro zábavu lepší společnosti, nechť se líbí. ()

Galerie (19)

Zajímavosti (2)

  • Dej filmu začína po šiestich rokoch od konca prvého dielu. (Johnny.ARN)

Reklama

Reklama