Zbožňuji Jerryho

I'm Just Wild About Jerry

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný

USA, 1965, 6 min

Díl, který byl pravděpodobně vzorem pro finální eskapádu Wallace a Gromita v epizodě s tučňákem.(8.2.2007)

Táto epizódka sa odohráva striedavo v obchodnom dome (hlavne v oddelení hračiek) a na električkovej trati... Klasické naháňačky, z ktorých obvykle ako chudák vyjde Tom.(14.10.2005)

Perfektní díl, ve kterém je sice několik fórů recyklováno, ale je tu i spousta skvělých nových a jako celek to snad ani nešlo udělat líp. Vlak žeru a utkvěl mi ve vzpomínkách z dětství strašně silně, stejně jako ten ocas, Tomův dlouhý, i ten Jerryho, po jehož zatahání se pozná, který Jerry je ten pravý :-) A rozhodně tu Tom nedostává nějakou zvláštní nakládačku, díl je to celkem fifty fifty a samotný konec je kouzelný.(17.3.2013)

Chuck Jones se zde ukazuje jako příliš ovlivněný Kojotem a Road Runnerem, což nepůsobí zrovna nejlíp.(10.1.2007)