poster

Corky Romano - Noční můra mafie

 • USA

  Corky Romano

 • Slovensko

  Corky Romano: Nočná mora mafie

Komedie / Krimi

USA, 2001, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mrtvobog
  ***

  Napriek nízkemu hodnoteniu musím povedať, že to nie je až taká sračka. Ba vlastne je, ale nie preto, že by sa na to nedalo pozerať, ale preto, že je to vlastne totálna jazda jednej pičoviny za druhou. A k tomu priblblý výraz Ch. Kattana, on je fakt hovado, ale sedí mi sem. Logika tu nie je, ani serióznosť, ale o to tu vôbec nejde. Tento film má pobaviť, človek má vypnúť a len sa smiať na veciach, čo by normálny človek nikdy nedokázal spraviť. Klobúk dole, slušná komédia, môže byť.(13.1.2012)

 • woody
  *

  Corky dává umělé dýchání psovi.Stááárééé!Corky vystrčí zadek na mafiány a chce si prdnout.Tráápnééé!Převléká se stejně jako agent Hruška do ženských šatů a prodává sušenky.Hróóznéé!A dělá samé srandovní ksichty a pohyby ze kterých je mi na blití.K tomuhle výčtu přidejte dalších pár trapných skečů a vyjde tenhle film.Myslím že scénárista má IQ kuřete v mrazáku.Ta jedna je za Falka(ze soucitu).(27.4.2003)

 • igi B.
  *

  Dosti nešťastně nepovedený debut jakéhosi Roba Prittse (příznačné je, že od té doby mu nikdo nedal práci ;-), tak něco na způsob "Policejní akademie 5 etc...", pitomá story s pitomými hláškami a přehrávajícími pitvořícími se herci druhé až třetí garnitury, kterou nezachrání ani (zjevně pro své jméno obsazený) Peter Falk. Typisský zbytečný film na typické marné >prímanovácké< víkendové odpoledne. Do kategorie odpadu jej posouvá hlavně klasicky debilní český dabing, film sám o sobě však bezesporu tu jednu hvězdičku zaslouží, byť jen pro jednu >uvadající hvězdu< jménem Peter Falk...(15.7.2006)

 • kwoky
  ***

  Uz odmalicka miluju komedie s priblblym hlavnim hrdinou, ktery bud zachranuje svet nebo dela neco jineho "strasne nejvic dulezityho". Nektere situace me opravdu rozchechtaly na cele kolo (zatceny, ktery mlati hlavou o klec v aute za doprovodu hrisneho tance je opravdu neco). Bohuzel zbytek filmu neni komedie, ale spise vycpavky. Tim padem u me pada tento snimek do prumeru...ale urcite NE do odpadu.(2.3.2007)

 • Hopper
  odpad!

  Omyl vážení - Corky Romano nie je nočná mora mafie, ale všetkých ľudí, čo si sadnú k TV k tejto somarine najťažšieho kalibru, oproti ktorej je Maisner, Sobota a ostatní "bratia" dielo hodné Oscarovej nominácie. Pochvalu za odvahu by mal dostať každý, kto dokáže vydržať pri tejto ....... aspoň 10 minút.(7.10.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace