poster

Corky Romano - Noční můra mafie

 • USA

  Corky Romano

 • Slovensko

  Corky Romano: Nočná mora mafie

Komedie / Krimi

USA, 2001, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Catch1707
  **

  Dalsi Saturday Night Live boy jede na platno (u nas nastesti jen do pujcoven). Je to prumerna az podprumerna zlataninka, ale trva necelou hodinu a pul. Muzete pri nic chatovat na i-netu nebo si psat ukoly a vsechno zachytite... Prilis dobrych momentu ve filmu nenajdete, ale neni zas az taky nudny...(23.11.2003)

 • mustafa
  **

  Typická americká komedie, kde je hlavní představitel neplánovaně zasazen k policii, aby zjistlil, co se o kom ví. Na takovém způsobu fuguje bezpočet filmů (např. Modrý blesk...). Hlavní představitel Corkyho Romana je doslova zoufalý a vůbec hraje strašně, jeho grimasy jsou neskutečně umělé a trapné. Přesto ale film není úplně špatný, najde se zde občas vtipná scéna (mafiánský veterinář). Největším kladem filmu je, že tvůrci vypustili fekální humor, který se stává hlavním tahounem "dobré komedie"(1.10.2003)

 • Hopper
  odpad!

  Omyl vážení - Corky Romano nie je nočná mora mafie, ale všetkých ľudí, čo si sadnú k TV k tejto somarine najťažšieho kalibru, oproti ktorej je Maisner, Sobota a ostatní "bratia" dielo hodné Oscarovej nominácie. Pochvalu za odvahu by mal dostať každý, kto dokáže vydržať pri tejto ....... aspoň 10 minút.(7.10.2003)

 • kwoky
  ***

  Uz odmalicka miluju komedie s priblblym hlavnim hrdinou, ktery bud zachranuje svet nebo dela neco jineho "strasne nejvic dulezityho". Nektere situace me opravdu rozchechtaly na cele kolo (zatceny, ktery mlati hlavou o klec v aute za doprovodu hrisneho tance je opravdu neco). Bohuzel zbytek filmu neni komedie, ale spise vycpavky. Tim padem u me pada tento snimek do prumeru...ale urcite NE do odpadu.(2.3.2007)

 • Santek
  odpad!

  Aquarius: .-) // Chápu že Chris Kattan může být dobrý komik pro pořad "Saturday Night Live", ale do filmu se vůbec nehodí. Nejhorší komedie jakou jsem po delší době viděl. No vlastně né tak úplně, porože jsem to musel vypnout. Ale tak doopravdy se jedná o záslužný film na podporu zženštilých gayů.....(10.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace