poster

Corky Romano - Noční můra mafie

 • USA

  Corky Romano

 • Slovensko

  Corky Romano: Nočná mora mafie

Komedie / Krimi

USA, 2001, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • woody
  *

  Corky dává umělé dýchání psovi.Stááárééé!Corky vystrčí zadek na mafiány a chce si prdnout.Tráápnééé!Převléká se stejně jako agent Hruška do ženských šatů a prodává sušenky.Hróóznéé!A dělá samé srandovní ksichty a pohyby ze kterých je mi na blití.K tomuhle výčtu přidejte dalších pár trapných skečů a vyjde tenhle film.Myslím že scénárista má IQ kuřete v mrazáku.Ta jedna je za Falka(ze soucitu).(27.4.2003)

 • kwoky
  ***

  Uz odmalicka miluju komedie s priblblym hlavnim hrdinou, ktery bud zachranuje svet nebo dela neco jineho "strasne nejvic dulezityho". Nektere situace me opravdu rozchechtaly na cele kolo (zatceny, ktery mlati hlavou o klec v aute za doprovodu hrisneho tance je opravdu neco). Bohuzel zbytek filmu neni komedie, ale spise vycpavky. Tim padem u me pada tento snimek do prumeru...ale urcite NE do odpadu.(2.3.2007)

 • igi B.
  *

  Dosti nešťastně nepovedený debut jakéhosi Roba Prittse (příznačné je, že od té doby mu nikdo nedal práci ;-), tak něco na způsob "Policejní akademie 5 etc...", pitomá story s pitomými hláškami a přehrávajícími pitvořícími se herci druhé až třetí garnitury, kterou nezachrání ani (zjevně pro své jméno obsazený) Peter Falk. Typisský zbytečný film na typické marné >prímanovácké< víkendové odpoledne. Do kategorie odpadu jej posouvá hlavně klasicky debilní český dabing, film sám o sobě však bezesporu tu jednu hvězdičku zaslouží, byť jen pro jednu >uvadající hvězdu< jménem Peter Falk...(15.7.2006)

 • mustafa
  **

  Typická americká komedie, kde je hlavní představitel neplánovaně zasazen k policii, aby zjistlil, co se o kom ví. Na takovém způsobu fuguje bezpočet filmů (např. Modrý blesk...). Hlavní představitel Corkyho Romana je doslova zoufalý a vůbec hraje strašně, jeho grimasy jsou neskutečně umělé a trapné. Přesto ale film není úplně špatný, najde se zde občas vtipná scéna (mafiánský veterinář). Největším kladem filmu je, že tvůrci vypustili fekální humor, který se stává hlavním tahounem "dobré komedie"(1.10.2003)

 • Santek
  odpad!

  Aquarius: .-) // Chápu že Chris Kattan může být dobrý komik pro pořad "Saturday Night Live", ale do filmu se vůbec nehodí. Nejhorší komedie jakou jsem po delší době viděl. No vlastně né tak úplně, porože jsem to musel vypnout. Ale tak doopravdy se jedná o záslužný film na podporu zženštilých gayů.....(10.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace