Kri-kri

Přestože je tento francouzský komediální seriál v ČR absolutně neznámý, kdysi se krátce ohřál i na českých obrazovkách. Pravděpodobně šlo o poslední seriál zakoupený tehdejší Premiérou, začátkem roku 1997 byl odvysílán už s logem Primy. Vysílací čas, denně v 19:30, nebyl zrovna nejrozumnější, což mělo za následek pravděpodobně jediného diváka na celém území ČR. Zatímco se celý národ rozčiloval u Televizních novin, já se raději bavil u tohoto seriálu. Hlavní postavou byl nezaměstnaný počítačový programátor Phil Daumont, jenž se jednoho dne náhodou dostal do rodiny Elisabeth Girardové, rozvedené lékařky a matky tří dětí. Celá rodina si Phila hned oblíbila, zejména Elisabethina matka Estelle. Phil na četné přemlouvání zůstal u rodiny natrvalo a aby se alespoň trochu odvděčil za azyl, zastával většinu domácích prací. Víc si z toho nepamatuji, přece jen jsem od té doby neměl možnost seriál znovu shlédnout. Přestože ze všech šesti u nás odvysílaných francouzských sitcomů je Muž v domácnosti výrazně nejslabší a nejméně vtipný, i tak byl ale vcelku koukatelný. Zasloužené 3 * za seriál + čtvrtou přidávám za jeho diskriminaci primitivní Primou. 70% Znělka ()