Mrtvé maso (S09E02) (epizoda)

Dead Meat

Krimi / Mysteriózní / Drama

Velká Británie, 2005, 1 h 39 min

Patrick Lau

Scott Thomas

Komentáře uživatelů k epizodě (2)

Tak toto bylo moje první setkání s "Dýjelem" a "Páskou" a musím říct, že jsem byl trochu zklamán. Čekal jsem něco temného na způsob Taggerta a Bedny, ale tohle byla celkem normální detektivka. Ačkoliv to, co očekávám já se může lišit od toho, co zamýšlejí tvůrci. Našetěstí se příběh obešel bez potoků krve, honiček v autě atd. apod. Civilnost snímku hodně moc pokazilo téma transplantace ledviny, to byla opravdová zhovadilost, tvůrci se mohli přece aspoň zeptat lékařů transplantacemi se zabývajícími, zbytečně moc nesmyslů koncentrovaných kolem ní.(9.2.2009)

Tajemný zámek, pátrání sahající téměř třicet let do minulosti a hlavně velký (a bohužel zase krátký) návrat Ellie a Rosie Pascoevých! Tahle jejich rodinná linka je fakt zatraceně vděčná a tentokrát došla definitivního a samozřejmě ne zrovna příliš šťastného uzavření. A samotný případ, pro mně osobně tentokrát až na druhém místě, byl taky dostatečně zajímavý, takže suma sumárum, po delší době je to opět na plný počet. (Hvězdičky uděluji pouze v porovnání dílů pouze tohoto seriálu, ne žádných jiných!) 90%.(25.5.2019)