"Stark - bereit - unbesiegbar - schön - entschlossen - mutig !"(28.2.2014)

Ale manga je v něčem o dost lepší ale zase tam není Himuro Toudaji (lépe řečeno je, ale ne tak úžasný a krásný).(19.6.2009)

Flippere, podobnost se Sailor Moon je tu proto, že obojí patří do jednoho žánru (mahou shoujo). A i v takto vymezeném žánru lze natočit nekvalitní seriály (Wedding Peach) a kvalitní seriály (Kaitou Jeanne, Cardcaptor Sakura...). Domnívám se, že v případě Kaitou Jeanne, zase jednou anime překonalo původní mangu (tuším, že autorkou je Arina Tanemura). První polovina je hlavně založená na systému monster-of-the-week, o to větší překvapení pro mě znamenala druhá polovina seriálu, kde se děj rozjede neuvěřitelným způsobem a několikrát dojde i k překvapivým zvratům.(22.11.2009)

Jeden z prvních seriálů, kterým jsem začínala s anime, a možná proto jsem měla docela problém zvyknout si na ty fakt velikostně přemrštěné oči. Ale pak jsem si zvykla a nakonec je z toho moje srdcovka a největší nostalgie :)(31.5.2019)

Pozrel som si tento seriál a podľa mňa je skvelý, asi ho mnoho ľudí nepozná ale u mňa zabodoval. Hlavná hrdinka je navonok silná nebojácna ale vo vnútri strašné krehká bojuje proti démonom, ktorých chytá, za svojho protivníka považuje Sindbada z ktorého sa nakoniec vykľuje jej priateľ. Seriál je plný pocitov ako priateľstvo, láska, dôvera. 4 hviezdičky len pre sklamanie na konci,inak by som ho ohodnotil na 5, koniec bol slabý chcelo by to ešte jednu časť kde nám autori ukážu život potom.(16.8.2013)