Subjektiv

Pro mě asi nejnapínavější City Hunter film, OVA. Šel bych s klidem na ****, kdyby nebylo vztahu záporák-jeho sestra, který mi přišel nepřesvědčivý. Pravda je, že takovéhle vztahy asi patří k žánru, ale mně docela vadí. A co bych vám to ve neřekl ve SPOILERu. Nejdřív vyvine maximální snahu jí zabít, aby pak v okamžiku, kdy umírá on, ukázal, jak je vlastně rád, že to všechno přežila. KONEC SPOILERU. Takhle tedy jen lepší ***. ()

Idaho

Tajemný voják známy jako Profesor osnuje pomstu na vládě, která jej zradila a Tokio před ním klečí na kolenou! Nezaplatí-li vláda Profesorovi obrovskou sumu jako výkupné, centrum Tokia bude srovnáno se zemí a Profesorova krásná sestra bude první na řadě. Pouze City Hunter, expert čistič a známý nemrava, může Tokio zachránit před vyletěním do vzduchu. Kulky zběsile létají a ženy nebyly nikdy tak svůdné, neboť City Hunter je zpátky a dohání svými mokkori instinkty zuřivost Kaori opět do krajnosti. Předposlední film o mé oblíbeném hrdinovi, přináší kromě akce i záporáka, který se může našemu mokkori-otoko, Ryo Saebovi, směle rovnat. Snad by 4 hvězdy byly spravedlivější, neboť nepřináší žádný posun ve vývoji postav, ale City Hunter má prostě u mě slabost. 90% ()