poster

Za všechno může láska

 • Česko

  Za tím vším je láska

 • USA

  It's All About Love

Drama / Thriller / Romantický / Sci-Fi

USA / Japonsko / Švédsko / Velká Británie, 2003, 101 min

 • greetchen
  **

  Tenhle film měl možná dobře nakročeno, ale výsledek je hodně rozpačitý. Děj zůstává nevysvětlený a tudíž nepochopitelný, kdybych si nepřečetla, o čem že to má být, tak se vážně nechytám. Nemůžu se zbavit pocitu, že si Thomas Vinterberg dost nešikovně hraje na Davida Lynche. Minusové body tomu přidává ještě dost plochý a znuděný český dabing. Vzhledem k slibnému hereckému obsazení mě tahle promarněná šance mrzí o to víc.(25.10.2010)

 • Chrysopras
  **

  Tak tohle jsem opravdu nepobral. Byl jsem šíleně utahanej, dávali to do půl druhý ráno a mě na to nalákal S. Penn ... Divnej film s neobjasněnýma pasážema snažící se o atmosféru. Radši už nebudu nic psát, abych nepropadl u intelektuálskýho publika :-) A kdyby mi někdo osvětlil třeba právě Pennovu úlohu, byl bych vděčnej!(3.11.2008)

 • dzej dzej
  ***

  Podivnost dříve formálně umírněného Dogmatika Thomase Vinterberga. Doba ledová roku 2021, Uganďané bez gravitace, krasobruslařské vraždění, létající Sean Penn, tři dvojnice a město poseté mrtvolami. Klimatický kolaps se snoubí s kolapsem lidského organismu a kolapsem morálním. Ústřední dvojice se snaží utéct z takto maligního světa a přitom znovu nachází svoji lásku. Je to koneckonců všechno „about love“.(27.3.2006)

 • castor
  ***

  Úvodní slibně se rozvíjející dějové uzlinky se kapku nekontrolovatelně přelijí do prapodivného spletence, ve kterém se (nedostudovaná psycholožka z Yaleské univerzity) Claire Danes ocitá na prahu bizarních událostí. Rozpačitost navíc posiluje stále nesrozumitelnější děj i vývoj postav a o to víc to celé zabolí, když na režisérské stoličce seděl Dogmatik, milující "rodinné oslavy", Thomas Vinterberg.(28.3.2008)

 • Tuax
  **

  Těžko uchopitelný a hlavně pochopitelný film. Chybí v něm pojítka, nevím co všechno vzal sebou střih, ale ten výsledek je hodně zajímavý co do pojetí filmu. Má to svou chuť i vůni, je v tom čirá atmosféra. Jenže to je asi to jediné co se dá hodnotit kladně, pak tedy ještě výkony hlavních herců. Bohužel příběh je odvyprávěný tak nejasně a nesouvisle, s extrémním množstvím odkazu na něco o čem divák nemá ani páru, že se toho stává velká, ale přitom dost nudná show.(1.9.2010)

 • - Napsání scénáře trvalo Thomas Vinterbergovi dva a půl roku. (Cheeker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace