Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

 • PKD
  *****

  Část s Black Moon klanem je téměř excelentní. Pokud by neexistovala (dle mého) ultrageniální 3.s.kterou opěvuji v samostaném komentáři,byla by 2.s. the best.(3.9.2017)

 • Kicune
  ****

  Druhé pokračování úspěšné mahou shojo série, které je rozděleno na dvě části. První není v manze a prý byla natočená vlastně mezitím, co Naoko Takeuchi napsala/nakreslila pokračování. Pojednává o boji válečnic proti novému nepříteli – dvojici mimozemšťanů hledajících útočiště a potravu (lidskou energii) pro svůj umírající strom života. Celá tato část je ale ve skrytu hlavně o tom, jak dívky nalézají cestu zpět k životu sailor senshi po ztrátě paměti v boji s královnou Beryl (1. série). Částečné hodnocení – 50 %. Dynamika a akce je vcelku pořád stejná a zlouni nejsou natolik zajímaví a zábavní. Druhá část přináší hned několik nových zjištění z universa Sailor Moon a začne to objevením se nové záhadné postavy Chibiusy. U té lze pozorovat přerod z otravného spratka v poslušnější děcko, které ale i přesto má svoji hlavu. Na scéně se objeví Dark Moon Clan, jedni z nejlepších padouchů celé ságy, akce se střídá s napětím, zlé a hodné postavy mění své názory a kabáty, Sailor Moon ve svých schopnostech postupuje na nový level, cestuje se v čase. Boj o planetu Zemi je drsný, ale hádejte, jak to celé dopadne. Hodnocení druhé části – 80 %.(1.7.2013)

 • bubblebobble

  Hlavne prvé časti s dvojicou mimozemšťanov a stromom sú naozaj pôsobivé a radím ich medzi to najlepšie čo sa v tomto seriály objavilo. Počul som, že tieto časti tam pôvodne ani nemali byť. Na šťastie sa tak nestalo.(11.1.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace