Zmije

Zmija

Akční

USA, 1994, 88 min

• Pohrobek

Lorenzo Lamas jako pianista? Proč ne. Ještě možná by se uživil jako gigolo. Jako herec ale musí nejspíš umírat hladem!(10.3.2005)

• Shit

Béčkový flmy mam fakt rád, ale tohle je i na mě trochu moc. Film je sice docela dost nacpanej nějrůznějšími souboji a všelijakejma střilačkama, ale nejsou bohužel moc poutavě podaný, takže vyšumí do prázdna a nic si z toho nezapamtujete a ani při tom sledování to moc nezaujme a Lamas se v nich taky zrovna moc nepředře. Děj samozřejmě taky pěkně stupidní, nic jinýho se ani čekat nedalo a hudba skoro žádná. Sice je to jeden jeden z těch slabších filmů Lorenza Lamase, ale stále koukatelný, což se o některých jiných kouscích v jeho tvobě říct nedá(16.8.2006)

• castor

Desítky bezvýznamných minut, hodně unavená a blbě choreograficky zvládnutá akce, postavy a dialogy nešťastné napsané a do toho prachprůměrný rváč Lorenzo Lamas. Tvůrčí impotence a hodně náročné pokoukání. A ani ta nostalgie nepomáhá.(27.9.2017)

• Wacoslav1

Tak nevím ani za co jsem dal původní hodnocení. Hodně špatnej béčkovej jakože akční film. Akce je tu sice relativně dost, ale provedení už je horší a Lorenzo Mamlas, to zrovna nevytrhnul...15%(21.2.2020)

• lesumir

Kdyz jsem byl mladsi, hodne jsem si na takove filmy potrpel, hodne rvacek, akcni krdina pomaha sve rodine z nesnazi. Takovych filmu jsou desitky. Ale postupem casu si uvedomuji, ze je to vlastne blbost. Lamas ze zacatku strilel jak ponocny, teda zasahl cil, ale casto se netrefil a na konci? Strili jako hvezda. Zasahne 150 chlapku jako nic. Nebo to, ze L. Lmas udela salto s tremi vruty a skoci z budovy a nic se mu nestane. Nebo tay to, ze L. Lamas udela salto vzad a preskoci auto, neni tohle na guinessovu knihu rekordu? Ja myslim, ze je!(11.8.2006)

• Indiana

Tohle ještě neni takovej shit. Dokonce je na tom i vidět, že to stálo o něco málo víc než pět dolarů.(12.8.2006)

• Campbell

Mám rád béčkoviny Takácse ale nemám rád Lamase. Proto asi takhle. Film je špatný. Bojový scény jsou špatné a směšné co by nebylo nejhorší ale zdálo se mi že se kolikrát ani sebe nedotýkaj. A navíc jsou špatně nasnímaný, takže dost často vidíme jen záda. Ostatní herci stojí za prd, ale co je nejhorší je příběh. Byl jsem si vědom že od Takácse nemůžu moc čekat, a ani jsem nečekal, ale ten příběh je tak špatně zrežírovanej a napsanej že to nejde ani vyslovit. Jediný co se dá omluvit je rok vzniku, holt tyhle hitovky vznikaly v 80 a 90 letech hojně. Ale bohužel ne každý se povedl.(27.11.2010)

Na Lamase to docela šlo. Přestřelky a fighty nechyběli takže docela dobrý. Samozřejmě, že to mohlo být lepší... příběh nemusel být tak jednoduchej, nemuseli tam být zbytečný kecy, ale jak už jsem psal na Lamase mi tohle stačilo. Má i větší shity.(1.4.2016)

Soubojů je tu dost a přestřelek taky. Prostě neškodný Béčkový akčnák. Když vypnete mozek a budete se jen tak dívat určitě vám to spříjemní hodinu a půl.(23.8.2008)

• POciSEM

Tohle je spíš péčko než béčko a od doby co sem to viděl neřeknu Lamasovi jinak než akční pornoherec.Tu 1 hvězdičku dávam za docela povedený fighty(8.4.2010)

2. DABING: TV, DVD V českém znění: Jan Čenský - Lorenzo Lamas (Travis Blackstone), Bohdan Tůma - Hank Cheyne (Franklin Blackstone), Helena Brabcová - Frankie Thorn (Rhonda), Klára Šumanová - Kimberley Kates (Lindee), Jiří Valšuba - Joe Son (Chang), Milan Slepička - Stan Yale (kněz), Jaroslav Horák - Cole S. McKay (Baggy, titulky), Milan Bouška - Tony Peck (Kovacs), Charles Shapiro (obchodník se zbraněmi), Jan Hanžlík - John P. Ryan (John Blackstone), Darwyn Swalve (Sweets), Ivana Malá - Gloria LeRoy (paní Sandersonová - dáma v bance), Jindřich Hinke - Beau Starr (Bo), Vinnie Curto (Will Sharp) a další Překlad: Evelyna Koublová Zvuk: Viktor Kosolapov Produkce: Jan Kuděla Úprava dialogů a režie: Ivana Měřičková Pro společnost CET 21 vyrobila společnost Golem Film v roce 2001(12.11.2018)

• selekce

No jo, Lorenzo opět nezklamal... I když možná je lepší vidět ho v tomhle, než v Odpadlíkovi.(18.2.2011)

• BigBrother

Skutečně hrozné. Lamas je příšerný jako vždy, ostatní mu ale zdatně sekundují.(24.7.2007)

• Boxer666

dal bych 1* ale je tam jeden z mejch oblíbených herců Lorenzo Lamas tak 2*(23.7.2007)

• Palizer

Asi posledny film, co sa dal pozerat.(7.2.2011)

• tommyvercett

Žádné veledílo to není, ale zkouknout se to dá, hlavně díky Kimberley Kates.(1.2.2015)

• nanamarak1

Po druhém zhlédnutí po 3 letech ubíráme jednu hvězdičku. Akčních scén je dost, ale jejich kvalita není nic moc. Podobně jsou na tom bitky. Leccos zachrání nahé slečny, kvůli kterým jsem dal předtím asi tu 3 hvězdu, ale Lamasovu prdel jsem vidět nemusel. Ale i tak se jedná o jeden z těch nejlepších Lamosovo filmů a zdejší hodnocení je trochu moc drsné.(24.6.2020)