Život Jacka, Cartera a Harlana se odvíjí v příjemně zaběhaných kolejích pomáhají svému šéfovi Malcolmovi pěstovat kvalitní marihuanu. Jejich lenivá existence na zastrčené farmě se však radikálně změní, když jejich šéfa za podivných okolností zastřelí. Trojice s mírně mdlým rozumem a naivním pohledem na svět musí vzít obchod do vlastních rukou. Jejich dosavadní život je však nepřipravil na temné nástrahy světa tam venku, kde vládne mafie, nenávist, zrada a touha po moci a penězích... (oficiální text distributora)

brooklyn73

Jakozto nekurak mariuhany,jsem si film uzil.Prislo mi to velice lehce stravitelne,oddechove.Ne uplne profesionalni podminky jsou citit z vetsiny casti filmu,ale mozna hlavne proto se mi film libil. Hlavni hrdiny jsem si oblibil a v zaveru jim pral,at se nedostanou do vezeni coz se jim podarilo a navic s velikou ziskanou zkusenosti. ()

Renton

Možna, že to bylo ještě horší, nevím, brzy jsem u toho usnul.. Ale ta tráva vypadala nádherně:-) ()

otík

Nevtipná komedie o pěstovatelých konopí, kteří si zcela bezstarostně pěstují travičku a pak ji neumí ani pořádně prodat. Přrekvapí snad jen přitloustlý Thorton, vlasatý Azaria a těžkopádný příběh bez uvolnění v podobě vtipu. ()