Tráva je zlatej důl

Tráva je zlatá baňa

Komedie / Krimi / Drama / Thriller

USA, 1998, 101 min

• Renton

Možna, že to bylo ještě horší, nevím, brzy jsem u toho usnul.. Ale ta tráva vypadala nádherně:-)(16.3.2004)

• otík

Nevtipná komedie o pěstovatelých konopí, kteří si zcela bezstarostně pěstují travičku a pak ji neumí ani pořádně prodat. Přrekvapí snad jen přitloustlý Thorton, vlasatý Azaria a těžkopádný příběh bez uvolnění v podobě vtipu.(2.6.2004)

• Man Seger

V bermudskom trojuholníku miznú lietadlá, v jazere Lochnes žije prehistorický jašter, v Austrálií pršia ryby a žaby a Billy Bob Thorton si zahral v takejto sračke - zázraky sa dejú.(7.8.2010)

Jakozto nekurak mariuhany,jsem si film uzil.Prislo mi to velice lehce stravitelne,oddechove.Ne uplne profesionalni podminky jsou citit z vetsiny casti filmu,ale mozna hlavne proto se mi film libil. Hlavni hrdiny jsem si oblibil a v zaveru jim pral,at se nedostanou do vezeni coz se jim podarilo a navic s velikou ziskanou zkusenosti.(20.10.2008)

• mandes

rozpočet : ? tržby americke : $77,910(24.12.2006)