poster

Smutný kluk

 • USA

  Little Boy Blue

Drama

USA, 1997, 99 min

 • LiVentura
  ****

  Přesvědčivé výkony.!!(7.4.2014)

 • cab
  ****

  Pribeh rodiny zijici na okraji mesta v nesnesitelnych podminkach a prostredi, protoze otec je veteran s Vietnamu a agresivni alkoholik, dospivajici synacek soulizi se svou matkou a k tomu jeste dva mladsi synove, jejichz budoucnost i minulost je nejasna. Vysity priklad nefunkcni americke rodinky a lidi s poruchami osobnosti v temnem razeni s dobrymi hereckymi vykony a nutnymi dejovymi odbockami, ktere postupne odkryvaji jedno velke rodinne tajemstvi, ktere se da predvidat, ale stejne prekvapi. 70%(21.4.2007)

 • A.L.E.S.
  *****

  Poměrně jadrný film mě překvapil téměř ve všech ohledech. Vzhledem k ději bych se ani nedivil, kdyby byl natočen podle skutečné události. Každopádně má film grády i dějové zvraty a o překvapení tady není nouze. Miminálně jedno bylo docela předvídatelné, když se Jimmy dozví, že jeho dva údajní bratři jsou de facto synové. Bohužel zvrácené chování některých jedinců je horší a nafilmovat se nedá. I přesto šlo o celkem kvalitní zážitek, který vygraduje do úchvatného konce. Naštěstí vše dopadne tak, jak má a každému je naloženo podle toho, co si zaslouží. Až na jednu dle mého nevinnou osobu...(10.9.2013)

 • evulienka3
  ****

  Mala by som si už konečne zakázať pozerať takéto filmy, nerobia mi dobre a to nielen na pleť. Skutočne neviem, ktorý z nich dvoch bola väčšia sviňa, ale každopádne sa našli a bohužiaľ presne tak ako tu už niekto v komentári spomenul, vôbec by som sa nedivila, keby toto bolo natočené podľa skutočnosti. Smutné, desivé, úbohé a žiaľ zvrátene ľudské... ešteže to ten záver trošku zachránil.(11.9.2014)

 • Snorlax
  ****

  Nezvykle silné drama o rodině magorů.(26.12.2014)