poster

Sette uomini d'oro nello spazio

 • anglický

  Star Odyssey

  (neoficiální název)
 • anglický

  Space Odyssey

  (neoficiální název)

Sci-Fi

Itálie, 1979, 103 min

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • corpsy
  *

  Dokonalo nudný, odfláknutý rip off zo STAR WARS, pri ktorom ostatné napodobeniny ( napr. STARCRASH či THE HUMANOID ) pôsobia ako najlepšie filmy žánru. Vo filme sa vlastne nič poriadne akčné neudeje, tie vesmírne súboje, súboje na meče a pästné bitky pôsobia ako z nejakej paródie a tá ,,dokonalo,, syntetická, veselá hudba, by sa skôr hodila do rozprávky pre najmenších. Nie každá vykrádačka má svoje kúzlo.(12.2.2017)

 • vitekpe
  **

  Scifi komedie, u ktere jsem se nebavil. A roboti vypadali jako teletubbies. 2-(5.3.2016)

 • koval45
  ***

  Tohle sci-fíčko se ve svý době nejspíš svezlo na populární vlně Star Wars, no a dnes se mu můžem alespoň smát. Navíc mi to dost připomíná dort pejska a kočičky - hodně snahy , ale výsledek za moc nestojí... Ve filmu je hodně dialogů v interiérech, intergalaktický padouch, roboti, mimozemšťané = parta plavovlasých hošanů v lesklých kombinézách, dokonce i světelné meče. Zapamatuju si scénu z ringu (robot vs. člověk) a taky dvojici androidů, která mě ale docela vytáčela. Uvítal bych větší spád a tempo příběhu a hlavně v tom množství postav aspoň jednu výraznější, mě to tak přišlo, že ten film nemá hlavniího hrdinu.(2.1.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace