poster

Vesmírný tábor

 • anglický

  SpaceCamp

Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 1986, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $9,697,739Tržby Celosvetovo $-(15.3.2010)

 • Han22
  ****

  Tak tohle byla paráda! Skupina teenagerů a jeden kluk se v rámci vesmírného programu dostane na skutečnou raketu, která díky jednomu praštěnému robůtkovi odstartuje do vesmíru a musí se vrátit domů. Teenageři jsou sympatičtí (a hrají je skvělí herci), kluk je fanatikem do Hvězdných válek (a jedna klíčová hláška zde pomůže v krizové situaci) a v zámezí to jistí spolehlivý Tom Skerritt. A když se dostáváme do vesmíru, je to opravdu napínavé, vesmírné scény jsou úžasné a na pozadí burácí výborná Williamsova hudba. Takové Apollo 13 v teen verzi, které jsem si opravdu užil.(25.1.2016)

 • corpsy
  ****

  Pre mňa prekvápko, čakal som akýsi trápny zlepenec hovadín pre teenagerov, ale nakoniec som zhliadol napínavý dospelácky sci-fi thriller prispôsobený hlavne mladému publiku. Jednoducho, pred 30 - 35 rokmi sa točilo pre mladých, ktorí mali rozhodne vyššiu inteligenčnú kvótu ( dnes, som si pri tom nie tak istý - vidno na filmovej produkcii ) a podľa toho aj snímok vyzerá.(23.9.2017)

 • kaylin
  ***

  Začalo to jako skvělá zkušenost, kdy se děti měli stát součástí vesmírného programu NASA s tím, že se měli podívat do prostor, kde kosmonauti trénují a sami se jimi jakoby stát. Jenže pak najednou došlo k tomu, že se s nimi raketa dostala do kosmu a oni musejí ukázat své schopnosti naostro. Hodně naivní provedení, ale zápletka je pěkně ulítlá.(31.1.2018)

 • sidzej
  ****

  OK, mozno si to objektivne 4* nezasluzi a som si toho plne vedomy, no nemozem si pomoct ten film ma celkovou 80's atmosferou doslova nakazil (Star Wars narazky rulez :). K tomu si priratajte fajnovu Williamsovu hudbu, slusny herecky ambasal (Spielbergova zenuska alias Willie Scott z druheho Indyho, Commodus z Gladiatora v detskej podobe, John Locke z Lostu ci kapitan A. J. Dallas z Votrelca) a dostanete prijemnu nenarocnu oddychovku na zabitie vecera. Samozrejme film si uzijete len za predpokladu ze mozgove bunky nechate spolahlivo odpocivat.(16.12.2009)

 • - Joaquin Phoenix (Max) je v titulcích filmu uveden jako Leaf Phoenix, jak si tou dobou nechal říkat. (Aaron.)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace