poster

Lyžařská škola

 • Kanada

  Ski School

 • slovenský

  Lyžiarska škola

Komedie

Kanada, 1991, 85 min

Režie:

Damian Lee

Scénář:

David Mitchell

Kamera:

Curtis Petersen

Hudba:

Steve Hunter

Producenti:

Damian Lee

Kostýmy:

Kate Healey
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JohnnyD
  ***

  Jasná snaha parazitovať na Summer School (dvaja hlavní predstavitelia plus názov), akurát o iks tried horšie. V podstate je to kravina, príbeh to nemá, scénky vtipné nie sú, postavy sú všetko len nie sympatické ... no ten 80s fetiš (tie kombinézy!!!), soundtrack (Gary Numan!), silikónové krásky bez hanby a najmä genius loci rokov pohodových 80tych zaručujú príjemné pozeranie pre fanúšikov dekády (aj keď film bol nakrútený v roku 1991).(27.12.2011)

 • mandes
  *****

  Ski School je kombinace komedie, akce a touhy po sexu. V lyžařské škole zná každý skupinu "osm", kde je nejlepší parta. Boss Dave a členové Frtiz a Ed neznají žádné milosrdenství, pokud se jedná o legraci. Dokud se neobjeví Johnny Roland - nezdatný borec v lyžování a miláček děvčat. Stáva se silným konkurentem a proto ho parta "osm" tajně natočí na video. rivalita mezi Johnym a Reidem končí krkolomnými lyžařskými závody.(31.12.2008)

 • Jamal
  **

  SKI SCHOOL - je kombinace komedie, akce a touhy po sexu. V lyžařské škole zná každý skupinu "OSM", kde je nejlepší parta. Boss Dave a členové Fritz a Ed neznají žádné milosrdenství, pokud se jedná o legraci. Dokud se neobjeví Johny Roland - nezdolatelný borec v lyžování a miláček děvčat. Stává se silným konkurentem a proto ho parta " OSM " tajně natočí na video. Rivalita mezi Johnym a Reidem končí krkolomnými lyžařskými závody.(16.2.2006)

 • Wacoslav1
  *

  Tohle mě minulo už v dětství a nefunguje to ani dnes. Nic proti pubertální zábavě, ale musí být aspoň vtipná. Navíc tohle už o lyžování ani moc není, ale při pohledu na jméno režiséra už je mi všechno jasné.15%(13.5.2020)

 • math_y
  *****

  Tahle komedie je naprostá pohodička. Natáčela se ještě v době, kdy komedie byla založena na smíchu a ne na "to je tak trapný, až je to směšný." A koho lyžování nebere, namusí si lámat hlavu, mnohem víc se ve filmu řeší pití, mejdany a kozy. A hlavně neskutečná porce srandy. Původně jsem chtěl dát 4, ale když tak vzpomínám na všechny scény, musím opravdu ocenit ryzí humornost a nezkaženost "trapnovtipem." Jednoznačná volba na večer s přáteli!(25.9.2013)