Nastala chyba při přehrávání videa.
 • D.Moore
  ****

  Příjemná dobrodružná komedie, která sice nepatří k nejnápadtitějším, ale pobaví me zaručeně vždycky. O nějakých dvacet minut zkrátit a bylo by to ještě lepší. Zároveň je Mexičan i jeden z mých nejoblíbenějších soundtracků - Alan Silvestri tu vzdává hold mistru Morriconeovi (a dal si na tom sakra záležet).(18.1.2008)

 • xxmartinxx
  **

  Velmi otravný film. Nejotravnější Verbinski, což je po třetích Pirátech a Lone Rangerovi docela terno. Ale iritovalo mě tu opravdu vše, krom několika málo chvil. Děj, jeho nesmyslné zamotání (vše by se vyřešilo, kdyby Pitt mafiánům prostě zavolal - proč ve světě filmů neexistují telefony?), postavy, Robertsová... Na zabití.(11.7.2013)

 • Muso
  **

  Nič proti Pittovi a Robertsovej. Tí svoje postavy zvládli s prehladom, ale už len za debilnú dejovú líniu s homosexuálnym mafiánom, nemôžem hodnotiť inak. Neviem či to mal byť nejaký scénaristický vtip ale mafián, ktorý bere stopárov (taktiež homosexuálov) je zároveň asi pravdepodobne renomovaný psychológ, lebo pomáha Samanthe (rukojemníčke, ktorú zajal-Julie R.) s jej skrachovaným vzťahom a napokon sa jej rozplače na rameni, lebo má sám problémy vo svojom milostnom živote, mi nepríde naozaj vierohodná postava. A na záver ešte jedna logická otázka: Som drsný mafióso, mám zbraň s tlmičom, som v hotelovej izbe kde sa nachádza osoba, ktorú chcem zabiť--čo spravím???Logická odpoveď: Presne tak, vyhodím ju z balkóna!!!(3.11.2007)

 • Tuax
  ****

  Překvapilo mě, že v takovémto filmu hrála Julia Roberts a zvláště její scéna na konci, ale asi chce dokazovat, že umí zahrát cokoliv. Brad Pitt tolik nezářil, ale ňoumu, kterého měl stvárnit zvládl dobře. Ty neustále zvraty a svým způsobem zhoršováním situací, se mi líbily. Jen pro maximální hodnocení, tomu chybělo více šťávy, přece jen neslo se to trochu v uspávavé rovině. Ale líbilo se mi to.(14.7.2010)

 • Pitryx
  *

  Ta já to vezmu od mínusů, tedy záporů filmu, a že jich není na dvě hodiny zrovna málo. Iritovala mne ta velkohubá hysterka. Ale to by se dalo překonat, nebýt těch sáhodlouhých, a naprosto zbytečných dialogů. Snímek mohl mít klidně o půl hodiny méně. Bylo tam málo akce, vlastně prakticky skoro žádná. Ve snímku nebyl žádná sympatická postava. Neustále hádky hlavního páru mne také štvalo. V celkovém resumé dávám jako plus jen pár legrácek, takže s bídou dvacet procent, a to se zavřeným okem.(6.11.2017)

 • Brad Pitt

 • - James Gandolfini ztratil pro roli téměř 20 kg. Váhu musel kvůli dalším závazkům zase nabrat. (Partina)

 • - Julia Roberts se tu seznámila se svým budoucím manželem, kameramanem Danielem Moderem. (Karlos80)

 • - Film byl původně zamýšlen jako nezávislý bez jakýchkoliv hereckých hvězd. Když však Julia Roberts a Brad Pitt hledali nějaký projekt, kdy by mohli pracovat spolu, našli tento snímek. A bylo rozhodnuto. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace