BraveStarr (TV seriál)

Akční / Rodinný / Animovaný / Sci-Fi / Western

USA, 1987, 65x30 min

Frank Becker

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

• DaViD´82

Space operový kreslený western jakožto duchovní nástupce He-Mana se šerifem, který skrze duchy zvířat umí využívat jejich přednosti (sílu jako medvěd, oči jako jestřáb apod.) a navíc má modrého "indiánského" koně, který je blázen do velkých kvérů. Zní to ovšem lépe než jaké to je; on totiž ten na první pohled zábavný koncept v zásadě začínal a pohříchu i končil u znělky. Nebavilo mě to ani jako malého fakana a jediný důvod, proč jsem na to svého času celkem i pravidelně koukal bylo, že jsem k jedněm Vánocům (dávno předtím než jsem zjistil, že existuje i seriál) dostal set akční figurky (svého času mou nejoblíbenější hračku; kde jen je jí konec?) hlavního hrdiny a kabrňácký šerifský odznak měnící obrázek navrch, ha!(5.3.2013)

serif s konom co vie s kopytami strielat z poriadnej zbrane. A dokonca vie zmurkat jednym okom. Uvodne intro opat na jednotku :)(20.8.2010)

Asi prvý kreslený seriál, ktorý som začal vnímať:) V škôlke sme pravidelne preberali každý diel, hodotili maršala Bravestarra i jeho úžasného koňa, ktorý vedel strieľať:) Ešte sa mi vybavuje intro tohto seriálu, bolo by fajn oprášiť spomienky...(30.5.2009)

Jeden z prvních seriálů, který jsem viděl na satelitu. Šerif Bravestarr se zvláštními schopnostmi (medvědí silou, očima jestřába a rychlostí divoké šelmy). Samozřejmě jako každý muž zákona tak i tento měl pomocníka. Střílejícího koně z velké pušky. Mě osobně se tento seriál 80 let velice líbil.(24.5.2013)