Co medvědi nevědí (TV film)

Pohádka / Komedie

Československo, 1988, 44 min

Eva Košlerová

Milan Dostál
  • honeysuckle

Hodně slabá pohádka s téměř neexistujícím dějem (který částečně vykrádá O medvědu Ondřejovi) ozdobená pouze výkonem pana Kopeckého. Hudba Ladislava Simona jako vždy k nevydržení. Svatava Simonová hold pohádky nikdy točit neuměla, ať se na mě nikdo nezlobí.(17.11.2011)

• WANDRWALL

Medvědi to nevědí, a ani vědět nepotřebují, jaké svinstva člověk páchá.(10.4.2011)

• otík

Studiová pohádka naprosto k nevydržení. Šílená hudba, která po pěti minutách diváka zcela otráví, děj i postavy naprosto směšné až trapné. Pohádka není ani vtipná, ani zajímavá, ani hezká. Naprosto nechápu, jak taková řada kvalitních herců může hrát v takovém braku. Hudba: Ladislav Simon(9.11.2011)

• macetoma

Taková ta studiová pohádka...mě tento druh pohádek moc nebere...výkon stárnoucího pana Kopeckého je OK. Jinak jen uhádaní králové, televizní standard a příjemná krátká stopáž. Na nedělní odpoledne ke kafi tak akorát. Dvě hvězdy.(6.11.2011)