Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Humorná pohádka vypráví a moudrém kouzelníkovi, který vytrestal svářící se rodiče dvou mladých zamilovaných lidí. Udělal to velmi chytře a neobvykle. Princ Heřman a princezna Čekanka by bez kouzelníkova báječného nápadu svatbu nikdy neměli... (oficiální text distributora)

Recenze (4)

macetoma 

všechny recenze uživatele

Taková ta studiová pohádka...mě tento druh pohádek moc nebere...výkon stárnoucího pana Kopeckého je OK. Jinak jen uhádaní králové, televizní standard a příjemná krátká stopáž. Na nedělní odpoledne ke kafi tak akorát. Dvě hvězdy. ()

Reklama

honeysuckle 

všechny recenze uživatele

Hodně slabá pohádka s téměř neexistujícím dějem (který částečně vykrádá O medvědu Ondřejovi) ozdobená pouze výkonem pana Kopeckého. Hudba Ladislava Simona jako vždy k nevydržení. Svatava Simonová hold pohádky nikdy točit neuměla, ať se na mě nikdo nezlobí. ()

otík odpad!

všechny recenze uživatele

Studiová pohádka naprosto k nevydržení. Šílená hudba, která po pěti minutách diváka zcela otráví, děj i postavy naprosto směšné až trapné. Pohádka není ani vtipná, ani zajímavá, ani hezká. Naprosto nechápu, jak taková řada kvalitních herců může hrát v takovém braku. Hudba: Ladislav Simon ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama