Humorná pohádka vypráví a moudrém kouzelníkovi, který vytrestal svářící se rodiče dvou mladých zamilovaných lidí. Udělal to velmi chytře a neobvykle. Princ Heřman a princezna Čekanka by bez kouzelníkova báječného nápadu svatbu nikdy neměli... (oficiální text distributora)

honeysuckle

Hodně slabá pohádka s téměř neexistujícím dějem (který částečně vykrádá O medvědu Ondřejovi) ozdobená pouze výkonem pana Kopeckého. Hudba Ladislava Simona jako vždy k nevydržení. Svatava Simonová hold pohádky nikdy točit neuměla, ať se na mě nikdo nezlobí. ()

otík odpad!

Studiová pohádka naprosto k nevydržení. Šílená hudba, která po pěti minutách diváka zcela otráví, děj i postavy naprosto směšné až trapné. Pohádka není ani vtipná, ani zajímavá, ani hezká. Naprosto nechápu, jak taková řada kvalitních herců může hrát v takovém braku. Hudba: Ladislav Simon ()

macetoma

Taková ta studiová pohádka...mě tento druh pohádek moc nebere...výkon stárnoucího pana Kopeckého je OK. Jinak jen uhádaní králové, televizní standard a příjemná krátká stopáž. Na nedělní odpoledne ke kafi tak akorát. Dvě hvězdy. ()