Reklama

Reklama

Poslední sestup

(TV film)
  • Kanada Final Ascent (více)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Expedice horolezců do Skalnatých hor se střetne s bandou zlodějů, hledajících ztracenou kořist. Pro nic netušící Beth a Davida tak začíná zápas o holý život (oficiální text distributora)

Recenze (10)

Kryšpín 

všechny recenze uživatele

Stačí jedno jediné slovo které vyjádří tento film: BULŠIT. Člověk nepochopí, proč tyhle filmy vůbec dávají v televizi. Je to nad moje chápání. Film zobrazující to co by se právě nestalo, každý člověk by v této situaci, za jakoukoliv postavu, udělal něco jiného a kdyby jen udělal to co v tom filmu, tak aspoň pořádně. Koukám, že tu není ani jméno režiséra Davida W. Smitha. Asi proto, aby člověk věděl, že to je typ režiséra, který za každou cenu chtěl mít natočený film a mohl se stát slavným. Bohužel, si buď vybral špatně, nebo měl smůlu, že to neumí. ()

Smok 

všechny recenze uživatele

Televízna zábava plná nelogických zvratov a slabučkých hereckých výkonov. Ani toho lezenia moc nebolo :( A perfektne oholení herci a namaľované herečky po pár dňoch v skalách keď im ide o život - klobúk dole. ()

Wacoslav1 odpad!

všechny recenze uživatele

Vykradenej cllifhanger od a az po z s Prochnowem ktery uz se propadl do totalnich bazin a bohuzel to neni zabava ale jen totalni traparna a vic k tomu nenapisu pac nemam cas ztracet cas... ()

Terva 

všechny recenze uživatele

Námět není zas tak špatný...ale. Herci hrůza, hudba žádná, děj hrůza, kamera hrůz...už se opakuju? ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama