Lidská bomba (TV film)

Lionel Chetwynd

Remi Adefarasin

John Powell

Chris Blunden

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

• Wacoslav1

To byla ale picovina jestli mate radi Prochnowa coby kvalitniho zaporaka tak na to nekoukejte protoze prdel video opet klame naprosto jeblym obalem Prochnow je ve skutecnosti polis a pan unosce je ekoterorista co ma vymrdano v palici umlati krecka a pronasi jakysi politicky kydy a pritom mu jde jenom o prachy a stejne bude zajisten zasahem trvajcim minutu a mimo to se ve filmu nedeje lautr nic krome hnidokecu a umelyho vytvareni radobynapeti tu 1 hvezdu jsem dal asi za to ze sem spravne zvraceny a vydrzel se na to divat az do konce Germanska kinematografie je proste v kunde ze mne to vubec prekvapuje...(12.9.2012)

• BS

Komorní rádoby drama, které nepřináší nic nového. Co se týče záporáka tak ten je až nesmyslně hodný, klaďas má zase problémy s tím co se stalo v minulosti a to je řešeno značně povrchně. Inu televizní práce, ale nemůžu říct, že by se na to nedalo koukat. Tohle DVD si ale určitě znovu nepustím. (Stalo se mi poprvé, že bych komentoval film, který ještě nikdo přede mnou nekomentoval.)(15.3.2010)

Solidní thriller, který má všechno, co lze ze základu očekávat od filmu, jež byl inspirován skutečnými událostmi. Záporák se v tomhle filmu může jevit jako příliš hodný, ale člověk co zvládne propojit plastickou trhavinu s digitální technikou, nemusí zrovna jednat jak vyšinutý idiot, zvláště, pokud kromě peněz tím sleduje i politické cíle. Jinak tiché vyškrabávání zdí na tenkou slupku německou policii, aby zásahové komando mohlo hladce proniknout do místnosti k rukojmím, jsem viděl poprvé. Jürgen Prochnow zde velitele protiteroristického komanda hraje vcelku přesvědčivě. Technická stránka výborná. Proto dávám celkem 90%.(1.1.2012)