Jay Garvey (Brad Raider) je ctižiadostivý študent právnickej fakulty, ktorého svojrázny kanadský žartík pripraví o možnosť dokončiť štúdium. V tom istom čase je zo školy vyhodený aj jeho najlepší priateľ, študent medicíny Nick Capper (Sean Murray). Skôr, ako vyriešia otázku týkajúcu sa ich budúcnosti, sa obaja rozhodnú využiť blížiace sa jarné prázdniny a zamieriť na Floridu, ktorá je známa svojimi divokými študentskými plážovými večierkami. Lenže práve v tom období sa senátor Claxton (Gary Grubbs) rozhodne rázne pritvrdiť svoj boj proti voľným mravom, najlepšie na exemplárnom príklade nejakého vysokoškolského smoliara. Keď Jay a Nick zistia, že legendárne študentské večierky sú ohrozené novými vyhláškami. Jay sa rýchlo preslávi radami, ktoré pristihnutým študentom umožnia obísť takmer každú vyhlášku. Aj tým si získa priazeň sympatickej barmanky Jenny. Medzitým sa Claxton rozhodne exemplárne potrestať nešťastného prváka Leona, ktorého chcú odsúdiť pre účasť na bitke v jednom z klubov... (oficiální text distributora)

Gemini

No, bůhvíjaká hitovka to není, ale obejde se to bez humusáren a sexuálních deviací, takže jako výplň volného času je to fajn. A Busy Phillipsová je MOC fajn:) (Moje budoucí povolání s tím nemá co dělat:)) ()