poster

Kemp hrůzy (neoficiální název)

 • USA

  Sleepaway Camp III: Teenage Wasteland

 • Velká Británie

  Sleepaway Camp III: Teenage Wasteland

Horor / Komedie

USA, 1989, 80 min

Scénář:

Fritz Gordon

Kamera:

Bill Mills
(další profese)
 • PetrPan
  ***

  Trojka je imrvére to samý co dvojka, jen si přidejte ještě hrstičku tuposti navíc. Vzhledem k tomu, že už jsem ale byl připraven a zmáčkl jsem si včas tlačítko Reset za pravým uchem, prošel jsem se třetím letním táborem sice s výrazem idiota, ale zase se spokojeností vlastní chudým duchem. A tak i pro Methods of Madness od Obsession, titulní to píseň, za eee.(9.1.2014)

 • rollman1
  **

  Bože!!! kde to spěje ? Ano, mordy jsou efektivní a bodycount obsáhlý, ale kde je logika? Atmosféra ? I tady jsou postupně zabíjeni hloupí teenageři, kterým to vlastně budete přát aby už zdechli a i tady už předem víte , kdo umře a jak to skončí. No jako pokračování nejslabší článek série. jako podívaná bez mozku ? proč ne ?(5.8.2012)

 • obitus
  *

  Angela se vratila, ale je to jeste horsi, nez kdyz se o to pokousela poprve. Podobne filmy jsou zkaza slasheru - nezajimavy, ukecany (!) vrah, povetsinou nenapadita zabiti, vriskotacky humor na hranici sebeparodie. Predevsim prehravani nekterych postav bylo nesnesitelne a pripominalo hodne spatnou Troma produkci. Pokud se smejete u sceny, ve ktere Angela vylovi pri rybareni z jezera brankarskou masku prihodte jednu hvezdicku, mohlo by vas to pobavit.(13.12.2005)

 • petero
  **

  Oproti dvojke je funny stránka jasnejšia, no opäť nefunguje. Na hororovú sa nepritlačilo vôbec, opäť je nulová. Vraždy sú divné, hlavne použitým nástrojom, náklaďák hneď v úvode, suchý konár (WTF), kde sa vzala tu sa vzala elektrická kosačka na trávu (heh), jedine sekera je OK. Vraždy sa odohrajú v zlomku sekundy a sú poväčšinou mimo záber, takže prd z toho. Slabá séria, jedine jednotka stojí ako tak za pozretie.(21.8.2008)

 • darkrobyk
  **

  Podprůměrná záležitost stejně blbá jako jednička. Dvojka se vydařila, ale trojka je opět mizerie. Jen občasné vtipné hlášky a kopice mrtvol si zaslouží maximálně dvě hvězdy. Angela se snaží býti cynická, ale tím, jak si vraždy odůvodňuje, svůj cynismus popírá. Koneckonců ani vraždění příliš originální není - umlácení, upálení, rozdrcení pádem z výšky (cha, už vidím, jak tam tu nebožačku sama vytáhne) a sekačka na trávu (byla by fajn, kdyby se trikoví specialisté trochu namáhali). Ať už lítají sekery, nebo se míhá nůž, strach mít nebudete. Plus si ještě zaslouží metalová hudba... ,,Použiješ na mě nůž, vrtačku, kyselinu z baterií nebo mi usekneš hlavu jako synovi?" ,,Ne, pistoli!"(29.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace