Chyťte tu holku

Chyťte to dievča

Akční / Dobrodružný / Komedie / Krimi

USA / Německo, 2004, 91 min

• Jara.Cimrman.jr

"Zavřou nás do konce života, minimálně do jednadvaceti." Tak se sám sebe ptám: Mohou děti vykrást banku? A sám si odpovídám: Samozřejmě, pokud jim evidentně nesvéprávná pracovnice banky vydá model objektu, ostraze není podezřelá osoba fotící si interiér na mobil, bezpečnostní technik vykecá univerzální heslo, jedno z dětí je horolezec, druhé počítačový génius, třetí expert na motokáry a pokud se podaří využít nejnovějších poznatků kynologie v praxi: "Rotvajleři tě poslechnou jenom, když velíš v němčině." Ono to zkrátka bylo hrozně dětsky naivní, ale v době nástupu puberty cílového diváka, by mi to zase až tak moc nevadilo.(25.11.2016)

Nebolo to síce nič extra, ale zase to nebolo tak zlé, ako naznačuje hodnotenie. Film treba brať z pohľadu detí, a pravdou je, že väčšinu menších detí to baví. Snímok je detsky dobrodružne atraktívny, napínavý, s občasným humorom a koncovou poučnou pointou. Navyše tu mladučká K. Stewart hrá veľmi dobre. Na posedenie s deckami ako stvorené. Priemer. 60/100(30.4.2017)

Až po druhom zhladnutí som zistila, že kto sa skrýva za hlavnou postavou - Kristen Stewart. Síce Twilight nepatrí medzi moje obľúbené filmy (teda vôbec nie, fúúúj), ale tu stvárnila hlavnú úlohu úžasne, aj keď táto úloha patrila medzi jej začiatky. P.S.: S tým mojím názorom na Twilight to PROSíM neberte osobne, každý má svoj názor na film, veď od toho je ČSFD.(31.5.2013)

• Vikki

Brutální krávovina!!!! A opět jak se sluší a patří zas jedna, dokonce nezletilá, kráva s koulema co je absolutně nejchytřejší a nejlepší a nandává to všem klukůům!! TY UBOHÉ FEMINY JSOU TAK ZAKOMPLEXOVANÉ KDYŽ MUSÍ NĚCO TAK DEBILNÍHO STÁLE TOČIT, ŽE JE TO K NEUVĚŘENÍ. Ubohost těhle feministických sraček je neměřitelná! Vždyť jsme přeci sexistická a líná prasata co myslí jen na jedno tak proč se nám ty primitivní krávy furt chtějí podobat? Asi proto, že jsou tak ubohé a primitivní.(20.3.2017)

Dobrodružství určené výhradně pro kindroše do patnácti let, než vyfasují čerstvou občanku.Kristen měla krátké vlásky a dostala za úkol zahrát šikovnou horolezkyni, pro kterou je zdraví rodiny v jejích hodnotách na prvním místě.Ještě se seznamovala s Hollywoodem, panenka naše, ale jako herečka mnoha tváří se ukázala až v pozdějších filmech.(29.10.2014)