Chyťte tu holku

Catch That Kid

Chyťte to dievča

Akční / Dobrodružný / Komedie / Krimi

USA / Německo, 2004, 91 min

Až po druhom zhladnutí som zistila, že kto sa skrýva za hlavnou postavou - Kristen Stewart. Síce Twilight nepatrí medzi moje obľúbené filmy (teda vôbec nie, fúúúj), ale tu stvárnila hlavnú úlohu úžasne, aj keď táto úloha patrila medzi jej začiatky. P.S.: S tým mojím názorom na Twilight to PROSíM neberte osobne, každý má svoj názor na film, veď od toho je ČSFD.(31.5.2013)

• castor

Kvalita filmu je samozřejmě úměrná cílové skupině, nicméně už tehdy Kristen Stewart prokazovala slušný talent. Škoda jen, že se jí pak o pár let později mírně ZATMĚLO před očima, když podepisovala smlouvu k jedné pološílené stejnojmenné sáze.. Desetiletí ale tohle "vzrušující dobrodružství" rozhodně ocení..(13.8.2011)

Nebolo to síce nič extra, ale zase to nebolo tak zlé, ako naznačuje hodnotenie. Film treba brať z pohľadu detí, a pravdou je, že väčšinu menších detí to baví. Snímok je detsky dobrodružne atraktívny, napínavý, s občasným humorom a koncovou poučnou pointou. Navyše tu mladučká K. Stewart hrá veľmi dobre. Na posedenie s deckami ako stvorené. Priemer. 60/100(30.4.2017)

TV/// Obsazení 8/10 Děj 8/10 Hudba 9/10 Efekty 8/10/// +Kristen Stewart, hudba, děj, akční spád, motiv... -chtělo by to verzi dějově o pět let později/// Tak tohle je parádní podívaná. Typ filmu, který prostě zbožňuju. Co je důležité: je snesitelný i pro starší publikum, což u těchto filmů bývá problém. A další důležitá věc, rozhodně neřeším jak je to reálné. Prostě vypnu mozek a užívám si tuhle akční jízdu, která je prošpikovaná dětským přítelstvím, bondovskou akcí a láskou k otci. Příběh je povedený, technické zpracování je na hodně dobré úrovni, především však musím pochválit herce a jejich postavy. Kris výtej v TOP10./// Celkem 81%///(30.12.2007)

• Jara.Cimrman.jr

"Zavřou nás do konce života, minimálně do jednadvaceti." Tak se sám sebe ptám: Mohou děti vykrást banku? A sám si odpovídám: Samozřejmě, pokud jim evidentně nesvéprávná pracovnice banky vydá model objektu, ostraze není podezřelá osoba fotící si interiér na mobil, bezpečnostní technik vykecá univerzální heslo, jedno z dětí je horolezec, druhé počítačový génius, třetí expert na motokáry a pokud se podaří využít nejnovějších poznatků kynologie v praxi: "Rotvajleři tě poslechnou jenom, když velíš v němčině." Ono to zkrátka bylo hrozně dětsky naivní, ale v době nástupu puberty cílového diváka, by mi to zase až tak moc nevadilo.(25.11.2016)