Chyťte tu holku

Catch That Kid

Chyťte to dievča

Akční / Dobrodružný / Komedie / Krimi

USA / Německo, 2004, 91 min

TV/// Obsazení 8/10 Děj 8/10 Hudba 9/10 Efekty 8/10/// +Kristen Stewart, hudba, děj, akční spád, motiv... -chtělo by to verzi dějově o pět let později/// Tak tohle je parádní podívaná. Typ filmu, který prostě zbožňuju. Co je důležité: je snesitelný i pro starší publikum, což u těchto filmů bývá problém. A další důležitá věc, rozhodně neřeším jak je to reálné. Prostě vypnu mozek a užívám si tuhle akční jízdu, která je prošpikovaná dětským přítelstvím, bondovskou akcí a láskou k otci. Příběh je povedený, technické zpracování je na hodně dobré úrovni, především však musím pochválit herce a jejich postavy. Kris výtej v TOP10./// Celkem 81%///(30.12.2007)

Hm, no, chtěla bych vidět jak by 3 děti (vlastně 4), co chodí do 8 třídy dokázali vykrást banku. Ale nakonec je to poměrně slušná oddychovka. Proč ne. 3*(24.7.2010)

• castor

Kvalita filmu je samozřejmě úměrná cílové skupině, nicméně už tehdy Kristen Stewart prokazovala slušný talent. Škoda jen, že se jí pak o pár let později mírně ZATMĚLO před očima, když podepisovala smlouvu k jedné pološílené stejnojmenné sáze.. Desetiletí ale tohle "vzrušující dobrodružství" rozhodně ocení..(13.8.2011)

• StarsFan

Malá Maddy je dvanáctiletá holka, jejíž táta se při horolezectví vážně zraní a jeho jedinou nadějí je operace za 250 000 dolarů, které rodina samozřejmě nemá. Maddy se tedy společně se svými dvěma přáteli (mezi které samozřejmě patří automechanik a počítačový génius) rozhodne vyloupit banku... zcela nerealistický film, který jaksi pozbyl slova komedie a akční, není zdaleka tam zábavný, jak bych si přála. A hlavně ta přehnanost! Bondovi jeho eskapády odpustím, protože má šmrnc a styl, tady však nechávají "malí zloději" na místě činu lano s otisky prstů, zničehonic někde seberou auto na dálkové ovládání, když ho potřebují, ačkoliv ve scéně před tím o něm nebyla ani zmínka, policejním autům utečou na obyčejných motokárách, vrtulník, který letí dva merty nad nimi, na ně nijak nepůsobí... a to jsem teprve na začátku. Myslím, že zmiňovat se o dalších věcech je absolutně zbytečné. Po půlhodině jsem jen litovala, že jsem si tuhle kýčovitou a šílenou "akční komedii" vůbec pustila...(7.9.2006)

• nash.

Filmovou banku už dnes může vyloupit kdekdo, tak proč ne tři děti. Pro mládež do dvanácti let zábavná lehce akční heist komedie, pro ty starší komedie zajímavá a zábavná především naivitou a množstvím nesmyslů na metr filmový. Každopádně, teď už mi ve sbírce chybí jen banka vyloupená batolaty.(6.7.2011)