Chyťte tu holku

Chyťte to dievča

Akční / Dobrodružný / Komedie / Krimi

USA / Německo, 2004, 91 min

• bjindy

Keď je vám tak dvanásť, otecko náhle ochrnie, poisťovňa operáciu nepreplatí a banka odmieta poskytnúť pôžičku, tak je vykradnutie onej banky vlastne docela fajn nápad. Ide síce o film zameraný na decká, ale i tak tu množstvo hlúpostí bije do očí (a to bývam proti filmovým hlúpostiam docela tolerantný). Tak napríklad zamestnanci banky sa nemajú problém zdôverovať o citlivých informáciách, strážnu službu tvoria len dvaja divný týpci a bezpečnostná expertka (zhodou okolností matka dotyčnej delikventky), ktorej systém v banke používajú sa tiež ako bezpečnostná expertka neukázala práve v najlepšom svetle (aj keď šlo údajne o testovaciu verziu). Aj ako komédia je to dosť slabé. Pár nápaditých momentov by sa možno našlo, no je to žalostne málo.(29.9.2017)

• Vikki

Brutální krávovina!!!! A opět jak se sluší a patří zas jedna, dokonce nezletilá, kráva s koulema co je absolutně nejchytřejší a nejlepší a nandává to všem klukůům!! TY UBOHÉ FEMINY JSOU TAK ZAKOMPLEXOVANÉ KDYŽ MUSÍ NĚCO TAK DEBILNÍHO STÁLE TOČIT, ŽE JE TO K NEUVĚŘENÍ. Ubohost těhle feministických sraček je neměřitelná! Vždyť jsme přeci sexistická a líná prasata co myslí jen na jedno tak proč se nám ty primitivní krávy furt chtějí podobat? Asi proto, že jsou tak ubohé a primitivní. A tyto filmové výplachy to jen dokazují(20.3.2017)

• castor

Kvalita filmu je samozřejmě úměrná cílové skupině, nicméně už tehdy Kristen Stewart prokazovala slušný talent. Škoda jen, že se jí pak o pár let později mírně ZATMĚLO před očima, když podepisovala smlouvu k jedné pološílené stejnojmenné sáze.. Desetiletí ale tohle "vzrušující dobrodružství" rozhodně ocení..(13.8.2011)

• Riley

Kristen ještě jako nevylíhnuté kuřátko, samá ruka, samá noha, kdo by to byl řek, že z ní vyroste taková nádherná holka, ale to charisma a herecký um tam je už od malička no :) A ta její signifikantní gesta taky. Jo byla to blbost, nechápu proč amíci musej do všech dětskejch komedií cpát blbečky ala zloději ze Sám doma, kterejm stačí hodit pod nohy autíčko a zlikvidujou se sami! V Sám doma to teda ještě mělo účinek, to né, že ne, ale opakovaný vtip, přestává být vtipem jak se říká! Je pravda, že ke konci jsem se nechala už i unést a docela mě to bavilo - když otevřela sejf, měla jsem i chuť zatleskat, ale bohužel ta absurdita se stejně pořád drala na povrch a člověk nevěděl jestli se má dřív smát nebo nechápavě kroutit hlavou.(17.2.2010)

• StarsFan

Malá Maddy je dvanáctiletá holka, jejíž táta se při horolezectví vážně zraní a jeho jedinou nadějí je operace za 250 000 dolarů, které rodina samozřejmě nemá. Maddy se tedy společně se svými dvěma přáteli (mezi které samozřejmě patří automechanik a počítačový génius) rozhodne vyloupit banku... zcela nerealistický film, který jaksi pozbyl slova komedie a akční, není zdaleka tam zábavný, jak bych si přála. A hlavně ta přehnanost! Bondovi jeho eskapády odpustím, protože má šmrnc a styl, tady však nechávají "malí zloději" na místě činu lano s otisky prstů, zničehonic někde seberou auto na dálkové ovládání, když ho potřebují, ačkoliv ve scéně před tím o něm nebyla ani zmínka, policejním autům utečou na obyčejných motokárách, vrtulník, který letí dva merty nad nimi, na ně nijak nepůsobí... a to jsem teprve na začátku. Myslím, že zmiňovat se o dalších věcech je absolutně zbytečné. Po půlhodině jsem jen litovala, že jsem si tuhle kýčovitou a šílenou "akční komedii" vůbec pustila...(7.9.2006)