poster

Chyťte tu holku

 • USA

  Catch That Kid

 • Slovensko

  Chyťte to dievča

Akční / Dobrodružný / Komedie / Krimi

USA / Německo, 2004, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hartigan
  ***

  Dobrodružství určené výhradně pro kindroše do patnácti let, než vyfasují čerstvou občanku. Kristen měla krátké vlásky a dostala za úkol zahrát šikovnou horolezkyni, pro kterou je zdraví rodiny v jejích hodnotách na prvním místě. Ještě se seznamovala s Hollywoodem, panenka naše, ale jako herečka mnoha tváří se ukázala až v pozdějších filmech.(29.10.2014)

 • lennyd
  **

  Maddy je docela normální 12letá holka, kteréžto největším problémem je jak utajit před maminkou vášeň k horolezectví (zděděnou po tátovi) a nebo rozhodnout se kterému ze svým kamarádů dát přednost. Až do chvíle, kdy její otec onemocní, a na operaci je potřeba sehnat 250 tisíc dolarů. Se svými přáteli se Maddy vydává na vyloupení banky (kde mimochodem její maminka právě spouští zabezpečovací systém), a uloupit peníze právě zde... Ehm uhm, asi jsem nespadal do té správné věkové kategorie pro tento film, nicméně nelze říct, že bych se až tak nebavil. Hromada správných fórků (dobrmani či pánové sekuriťáci jsou docela ok), ovšem zabíjí celý námět (V první scéně se ukazuje jak Maddy umí šplhat - a čirou náhodou sejf je xx metrů nad zemí, apod). A vzhledem ke svému tématu (krádež, ačkoli ušlechtilá je vždycky jen krádež), bych to ani nedoporučoval pro děti, tak nevím nevím...(3.4.2005)

 • bjindy
  **

  Keď je vám tak dvanásť, otecko náhle ochrnie, poisťovňa operáciu nepreplatí a banka odmieta poskytnúť pôžičku, tak je vykradnutie onej banky vlastne docela fajn nápad. Ide síce o film zameraný na decká, ale i tak tu množstvo hlúpostí bije do očí (a to bývam proti filmovým hlúpostiam docela tolerantný). Tak napríklad zamestnanci banky sa nemajú problém zdôverovať o citlivých informáciách, strážnu službu tvoria len dvaja divný týpci a bezpečnostná expertka (zhodou okolností matka dotyčnej delikventky), ktorej systém v banke používajú sa tiež ako bezpečnostná expertka neukázala práve v najlepšom svetle (aj keď šlo údajne o testovaciu verziu). Aj ako komédia je to dosť slabé. Pár nápaditých momentov by sa možno našlo, no je to žalostne málo.(29.9.2017)

 • StarsFan
  *

  Malá Maddy je dvanáctiletá holka, jejíž táta se při horolezectví vážně zraní a jeho jedinou nadějí je operace za 250 000 dolarů, které rodina samozřejmě nemá. Maddy se tedy společně se svými dvěma přáteli (mezi které samozřejmě patří automechanik a počítačový génius) rozhodne vyloupit banku... zcela nerealistický film, který jaksi pozbyl slova komedie a akční, není zdaleka tam zábavný, jak bych si přála. A hlavně ta přehnanost! Bondovi jeho eskapády odpustím, protože má šmrnc a styl, tady však nechávají "malí zloději" na místě činu lano s otisky prstů, zničehonic někde seberou auto na dálkové ovládání, když ho potřebují, ačkoliv ve scéně před tím o něm nebyla ani zmínka, policejním autům utečou na obyčejných motokárách, vrtulník, který letí dva merty nad nimi, na ně nijak nepůsobí... a to jsem teprve na začátku. Myslím, že zmiňovat se o dalších věcech je absolutně zbytečné. Po půlhodině jsem jen litovala, že jsem si tuhle kýčovitou a šílenou "akční komedii" vůbec pustila...(7.9.2006)

 • Riley
  **

  Kristen ještě jako nevylíhnuté kuřátko, samá ruka, samá noha, kdo by to byl řek, že z ní vyroste taková nádherná holka, ale to charisma a herecký um tam je už od malička no :) A ta její signifikantní gesta taky. Jo byla to blbost, nechápu proč amíci musej do všech dětskejch komedií cpát blbečky ala zloději ze Sám doma, kterejm stačí hodit pod nohy autíčko a zlikvidujou se sami! V Sám doma to teda ještě mělo účinek, to né, že ne, ale opakovaný vtip, přestává být vtipem jak se říká! Je pravda, že ke konci jsem se nechala už i unést a docela mě to bavilo - když otevřela sejf, měla jsem i chuť zatleskat, ale bohužel ta absurdita se stejně pořád drala na povrch a člověk nevěděl jestli se má dřív smát nebo nechápavě kroutit hlavou.(17.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace