poster

Dvanáctimílová cesta (TV film)

 • Česko

  Venkovský ráj č. 12

 • USA

  Twelve Mile Road

Drama

USA, 2003, 86 min

Scénář:

Richard Friedenberg

Kamera:

Robin Loewen

Hudba:

Jeff Beal

Střih:

Paul Dixon

Scénografie:

Ken Rempel

Kostýmy:

Mary Hyde-Kerr
(další profese)
 • gilmore_girl
  **

  Zajimava Maggie Grace, ale jinak nic, co by clovek touzil videt vickrat.(11.4.2011)

 • Greg25
  *

  Svým způsobem nemůžu uvěřit, že jsem tenhle farmářský snímek o nápravě neposlušné adolescentky dokázala dokoukat do konce. Je to toiž strašná nuda. Nejde o to, že je to jedno velké klišé, s happy endem u krav a záchráněném teleti, je to hlavně strašně nezáživné, enormně nezáživné. Mužská část publika má možnost ocenit vnady Maggie Grace, ale já nejsem mužská část publika, čili 30%.(11.10.2009)

 • terunka003
  ***

  Hezké, nenáročné a uklidňující × sladké, rychlé zvraty dějů a americké. Začátek děje a problémy s dcerou je jasná ukázka americké výchovy. A takto zkažená mládež se má převychovat na venkově. A ze dne na den se ze špatné dcery najednou stává dcera poslušná, která chce zůstat na venkově u svého otce. Nebudu ani rozebírat vztah mezi otcovo novou partnerkou a mezi otcem a bývalou manželkou - je vidět, že stará láska nerezaví. Závěrečná scéna s narozeným telátkem byla trapně krásná. Dle hodnocení kolegů je zjevné, že se film moc nelíbil. Mně tento snímek nevadil, nic mi nedal, nic mi nevzal, a byl příjemný a optimistický. A přírodu tam mají vážně krásnou.(22.8.2008)

 • Handle
  ***

  Jako jo, není to oscarové dílo, pár scén se mi nelíbilo, ale celkový dojem to na mě udělalo docela dobrý.(10.10.2009)

 • hellstruck
  ****

  Vydařené televizní drama o vzdorující Maggie Grace, která udělá všechno proto, aby naštvala svou matku. Poslední kapka je, když se nechá tetovat (já být matkou,takovou vědu z jedné kérky teda nedělám,ale..),to pak přestává všechna sranda a mladá rebelka musí jet ke svému otci na farmu a snášet tam jeho novou rodinu. Možná se v její postavě párkrát zhlédnete,na puberťákovi nenávidícím celý svět není nic originálního a takové chvíle za sebou máme asi tak trochu všichni. Je to tuctový film, ale mně se líbil, obzvlášť Dulciina proměna na farmě.(29.11.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace