poster

Město v ohrožení

 • Česko

  Earthquake

 • Kanada

  Nature Unleashed: Earthquake

 • Slovensko

  Ničivé zemetrasenie

Akční / Dobrodružný / Thriller / Katastrofický

Kanada / Litva / Velká Británie, 2005, 85 min

Režie:

Tibor Takács

Scénář:

Andy Hurst

Kamera:

Barry Gravelle

Producenti:

Gary Howsam

Střih:

Ellen Fine

Scénografie:

Algis Garbačiauskas
(další profese)
 • sakrij
  odpad!

  Takto trapný film jsem opravdu dlouho neviděl. Katastrofální herecké výkony, efekty, zvuky no prostě vše. A nejhorší je prostředí jaderné elektrárny jak to tam vše funguje. Žádná organizace, každý si tam dělá co chce. No na jaderce už dělám hodně let a musím říci že kdyby to takto někde fungovalo už ČR dávno neexistuje. Nechápu jak tento snímek vůbec někdo dokáže vypustit!!(12.1.2012)

 • MM_Ramone
  odpad!

  Zemetrasenie vážne poškodí zastaralú jadrovú elektráreň niekde v Rusku. Americkí odborníci, ktorých tam zoslalo samo nebo, sa snažia zachrániť túto nepríjemnú situáciu. Primitívny scenár. Ale to nie to najhoršie s čím som sa pri sledovaní toho titulu stretol. Musel som sa prekúsať podradnými hereckými výkonmi, lacnou kanadsko-litovskou produkciou, impotentnou réžiou Maďara Tibora Takácsa a smiešne úbohými filmovými trikmi, ktoré sú urobené skutočne veľmi amatérsky. Je to nepodarený, nízkorozpočtový video film. Odpad!(31.1.2010)

 • jatamansi
  odpad!

  Další z řady katastrofických filmů, na který do pár hodin zapomenu. Koprodukce se projevila v nesourodé změti jmen, vědců, a protože i Litva, odehrává se hlavně v Rusku. Kontrolovat tam ale přijedou z nadnárodní společnosti. Pochopitelně nemohou chybět odborníci z USA. Černobyl se skloňuje ve všech pádech. „Už mi neříkej, co mám dělat. Už nejsme manželé.“ Protože do dramatu musí být zakomponován milostný příběh, případně manželský problém. A nezvladatelní teens.(16.6.2008)

 • Picour
  odpad!

  Pohádkově laděná představa jaderné katastrofy na pozadí katastrofy přírodní. Možná nečekáte zázraky, ale výsledek předčí vaše očekávání. Fešná dáma prohánějící se po jaderné eletrárně ve světříku s výstřihem, poloha elektrány, kterou lze zatopit otevřením protipovodňových vrat a konečně finální pohodové zatopení palivových tyčí rožhavených na několik set stupňů vodou bez jediného výbuchu a následku. Science fiction mám rád, ale co je moc, to je moc.(14.1.2012)

 • Kejt.lin
  odpad!

  Odvážné ! .. Natočit nízkorozpočtový KATASTROFICKÝ video film s efektama, které jsme mohli vidět. Alespoň trochu soudnosti a úcty prosím ! .. Pokud někdo chce točit film o zemětřesení, tak by možná základem mělo být aby zemětřesení vypadalo jako zemětřesení. A ne, že kameraman stojící za svým nástrojem se kymácí sem a tam a někdo nahoře hází polystyren na vřeštící lidi. Navíc metro, které se napříč své hmotnosti dokáže asi 50x přetočit a popojet ještě dalších asi 100km po střeše.. no wow ! ..vím, že je to video film a že snaha se cení, ale .. odpad !(27.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace