Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V další epizodě se opět dostane do konfrontace hravost a fantazie mládí s přízemním smyslem pro realitu světa dospělých. Tentokrát se Šárka s Vaňkem pokusí ztrátu peněz vyřešit za pomoci loupeže století, což se jako obvykle nesetká s pochopením u Rudolfa. Šárka skončí v domácím vězení, a tak jí nezbývá, než snít o přípravách loupeže, zejména si užívá najímání členů lupičské bandy, protože mezi desperáty se překvapivě objeví populární zpěváci Václav Neckář, Waldemar Matuška nebo Karel Hála. Rudolf se mezitím chystá do Brna, kde má na veletrhu prodávat buřty, a zasněnost dcery ho v tak „vypjaté“ chvíli o to více dráždí. Přesto ji propustí z domácího vězení a Šárka za pomoci své tlupy vyloupí banku v centru Prahy, a to navzdory Karlu Gottovi, který coby bankovní úředník odmítá vydat poslední kasičku. (Česká televize)

(více)

Recenze (5)

Marthos 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Úvod s falešným chrupem (zejména Janžurka je skvělá!) slibuje další skvělou jízdu, bohužel, samotná bankovní loupež nijak zvlášť neoslní. Přestože je celá snová dimenze rámována zdařilou parodií na klasické gangsterky a po ruce jsou typově přesní Hála s Matuškou, trochu tomu schází šmrnc. A navíc se tu, zcela nepochopitelně, vytrácí Rudolfova postava... Ale přeci jen se najde alespoň drobné guilty pleasure: osmadvacetiletý Karel Gott v roli bankovního úředníka, který odmítá vydat to nejcennější – pokladničku s příspěvky ROH. Písničky: Píseň pro dívku (Václav Neckář), Rififi neboli Píseň hazardního hráče (Waldemar Matuška), Beal Street Blues (Karel Hála), Mám tě rád víc než dřív (Karel Gott), A kdo je míň (Waldemar Matuška), Tvá loď se vrátí (Helena Blehárová), Utíkej (Helena Vondráčková), Gangster je gangster (Matuška, Hála, Neckář & spol.). ()

subic 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Začalo to pěkně jednou zubní protézou. Pak následoval zarach a vysněná bankovní loupež, kde byl Gott pán trezoru, který chtěl zachránit i odborové příspěvky. ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama