"A co jsi dělal v Salvadoru, Abe ??" - "Co jsem tam dělal ?? Shazoval jsem tam živý krávy z letadla na partyzány !!" - "A proč živý, Abe ??" - "Proč ?? Protože to bolí jako prase.." ;) Jeden má rád bazalku, druhej berany duc, oba lžou, jako když tiskne.. To v tomhle stále ještě hodně slušném bijáku šíleného dua Wilder, Pryor ovšem téměř všichni.. Another You ovšem rozhodně platí za výstižnější název !!(13.2.2017)

• JohnnyD

Čo si budeme nahovárať - táto "komédia" teda vôbec nie je vtipná. Pryorovi a Wilderovi to stále slušalo a ich komédie mali úroveň, no s príchodom 90s sa asi niečo stalo. Klamári sú strašne chaotickým filmom, kde dejová línia je tak komplikovaná, že prakticky do konca nie je jasné, kto s kým, proti komu a hlavne PREČO.(25.6.2006)

• blackJag

Poslední pokus o drenáž úspěšného komediálního spojení pánů Wildera a Pryora, zdaleka však nejhorší. Bez jediného dotaženého vtipu, nudné, unavené a hloupé. Stephen Lang měl v roli hlavní záporné postavy snímku do své formy v AVATARU ještě pořádně daleko a tak mne skutečně (v těch několika málo záběrech) pobavil jen Kevin Pollack ve své povedené variaci na Colomba. II Scénář: Ziggy Steinberg. Hudba: Charles Gross. 30%(7.10.2010)

Rozpočet $17miliónovTržby USA $2,865,916Tržby Celosvetovo $-(24.11.2008)

• Rex Mundi

Kým som nevidela túto komédiu, nepovedala by som, že moja obľúbená dvojka Wilder-Pryor vyprodukuje takýto slabý film.(5.5.2005)