Magie a kouzla Davida Copperfielda: Tajemné síly (TV film)

Magic of David Copperfield XVI: Unexplained Forces, The

David Copperfield: Tajomné sily

Mysteriózní

USA, 1995

Scénografie:

John Shaffner

Komentáře uživatelů k TV filmu (14)

David Copperfield je opravdový mistr iluze, a to zcela zaslouženě - jeho charisma, odhodlání a nadšení pro věc ho dostaly opravdu daleko, a třeba ho taky jednou dostanou až na dno. Copperfield umí udělat spolu se svými trikaři, osvětlovači, šikovnými modelkami/asistenkami a nevím kým vším ještě skutečně ohromující show, a jediný moment kdy mu to nežerete jsou "kouzla" kterých se účastní diváci doma u obrazovek. Pouze v tomto díle a nikde jinde uvidíte moje nejoblíbenější Davidovo kouzlo - the vanishing egg:) Neskutečná kůlna:))(1.12.2004)

Opět skvělé...A Gemini má pravdu - "The Vanishing Egg" je naprostá bomba :)!(24.3.2005)

Létající vejce... létající vejce... létající KOHOUT!(26.8.2008)

David jako vždycky skvělý, ale nejvíc mě dostala melodie z Hitchcocka...(25.11.2004)

D.Copperfield, modla všech kouzelníků, předvádí svá velkolepá kouzla, magii a iluzi. Jeho show je skvělou podívanou, a v jeho podání je ještě více umocněna...Lepší pořad o magii už je jen Magie kouzla zbavena.(17.12.2008)

Davida Copperfielda jsem svého času děsně žral, viděl jsem ho i naživo, miluji kouzla, ale dnes, když znám téměř všechny triky je to o ničem.(7.12.2009)

Hlavní duchařina večera mě nedostala tak, jako Davidovo oblbování ženy z publika vejcem :))(9.3.2005)

Skvela show renomovaneho kouzelnickeho genia a milacka milionu lidi na celem svete. Ano jedna se o perfektni a nezamenitelnou podivanou v taktovce tohoto mistra magie.(13.11.2004)

Mínění na jeho triky jsem si trochu poupravil, když jsem vid ěl ten pořad, jak tam odkrývají triky všech kouzelníků. Ale i tak musím uznat, že to má připravené perfektně.(1.8.2012)

Nejlepší show Davida Copperfielda a to hlavně díky mizejícímu vejci. Inu v jednoduchosti je krása.(3.8.2005)

Nejlepší pořad s Davidem Copperfieldem, hlavně s půvsobivou finální iluzí duchů.(4.5.2006)

Ne že bych různé kouzelníky nějak přehnaně žral, ale David to umí skutečně skvěle a koukatelně "prodat"....(25.3.2011)

david je prostě uchvatný...a navíc umí čarovat:)(2.2.2007)

wow 4*(30.7.2011)