Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Seznamte se s Arlo Pearem (Richard Pryor). Je to spokojený muž se smyslem pro rodinu, milující svou manželku, vzpurnou dceru, dva syny a témeř polomrtvého psíka. Až jednoho dne nastane problém. Arlo, který nedávno příšel o práci, dostane nabídku o které se mu ani nesnilo. Má to však jediný háček. Arlo i s rodinou se musí , co nejdříve přestěhovat. V tu chvíli nastává ten pravý chaos. Arlo se musí vypořádat nejen s vypočítavými stěhováky a majiteli domu, ale i se šílencem, kterému nevědomky svěřil své luxusní auto... (tizi3)

(více)

Recenze (21)

dawexx 

všechny recenze uživatele

Tenhle film naprosto miluju. Vůbec nechápu, proč to nedávaj v televizi, protože tolik vtipných momentů na metr čtvereční filmového pásu se jen tak nevidí. "Prosím Tě, zmiz...já nechci do vězení... "Ublížíš i medvídkovi?" "Zabiju ho taky." No a na závěr scény už jen dojemné "Pádluj, pádluj, pádluj, lodičko do dálky, vesele, vesele, vesele..." Moje TOP5 mezi komediemi ()

zdenny 

všechny recenze uživatele

K tomuto filmu (stejně jako k mnoha ostatním z osmdesátých let) mám nostalgické vzpomínky. V době, kdy ještě video mnoho lidí nemělo a kdy toho v televizi taky ještě mnoho nebylo, byl každý americký film na videokazetě bomba. Prostě jiný svět. Jenže teď, když jsem se na něj podíval po mnoha letech ještě jednou, jsem trochu poupravil mířidla. Myslím si, že je to celkem dost hovadina s příšerným dabingem. Ano, vždy tento film budu mít v srdci jako krásnou vzpomínku na mé náctileté období. Jenže bohužel jen kvůli tomu přece nemohu dát více hvězd. Nemůžu přece vysoce ohodnotit film, kde se z celofilmového pitomce v posledních pěti minutách stane machr zabiják. Prostě a jasně - je hodně jiných osmdesátkových komedií, které si tři a i čtyři hvězdy zaslouží daleko víc. ()

Reklama

bertrand 

všechny recenze uživatele

Pan Bertrand má slabost pro Richarda Pryora, vážného i komeideálního. Tohle asi jedna z jeho lepších, ale těžko říct, jakou roli v tom hrají housle nostalgie, protože si ji pamatujeme ještě ze starých dobrých ví ejč esek. Zkrátka, je to hrozná primitivní hovadina s dnes již nestravitelným tempem, podprůměrně natočená, ale na druhé straně.... je tu Pryor a pár slušných fórků, které tu bohužel už vyspoilerovali kolegové spolurecenzenti. Verzi s českým dabingem se vyhněte, speciálně pokud máte alergii na filmy dabované 4-5 stejnými hlasy. ()

Mol 

všechny recenze uživatele

Kdysi na VHS; teď po letech znovu viděno. Zkus se přestěhovat aneb jak se může všechno zkurvit. Velice příjemná komedie, která mě ani chvilku nenudila. Spíš jsem v ní objevoval to co jsem si za ta léta nepamatoval. Taková nostalgická pouť. Arlo má prostě ve svým životě smůlu. Jeho soused je vymaštěnej bejvalej mariňák, stěhováci jsou týpci z lochu, po bazénu díra a jeho krásnýho naleštěnýho Saaba změněj v 'madmax' vozítko. Pohár smůly přeteče právě v moment kdy si v nový práci akorát ostrouhá tužku. Potom ve své hlavě uslyší to to cvaknutí a bere vše do vlastních rukou. Nevím jestli by tohle všechno normální člověk zvládl a nezbláznil se. Já teda ne. ()

P@\/EL 

všechny recenze uživatele

Ikdyž film neměl takové tempo, na jaké jsme zvyklí u dnešních filmů, tak s odstupem času si říkám, že to byla konec konců dobrá komedie plná výborných humorných situací. Když si vezmeme tu kupu komických postav jako třeba bláznivého souseda, stěhováky či chlapíka se schizofrenií a přičteme několik hodně povedených scén, tak nám vyjde slušně zajímavá podívaná. ()

Galerie (18)

Zajímavosti (1)

  • Film se natáčel v Boise v Idahu a v Santa Claritě, El Segundu a Canyon Country v Kalifornii. (rafix)

Reklama

Reklama