poster

Nevidím zlo, neslyším zlo

 • USA

  See No Evil, Hear No Evil

 • slovenský

  Nevidím zlo, nepočujem zlo

Komedie

USA, 1989, 98 min

 • Spock
  **

  Ze začátku sympatická komedie o tom, jak se dají dohromady dva chlápci, kteří nejsou úplně normální, jeden je slepý a druhý hluchý, ale dohromady jsou skvělá dvojka. Čekal jsem zajímavou zábavu, protože téma bylo opravdu dost originální, ale chyba lávky, dostal jsem na můj vkus podprůměrnou zábavu pouze s několika světlými momenty, které však nedokážou celý film vyzvednout alespoň na průměrnou rovinu.(31.1.2007)

 • AdamesWWE
  ****

  [7/10] Slušná zábava. Skvelé herecké duo, všade prítomný humor ktorý síce po čase upadne do stereotypu a ukazujú sa neskôr v podstate len situácie medzi hluchým a slepým ale nevadí mi to, bavilo ma to ale keby tu bolo viacej humoru bol by som aj pridal o jednu hviezdu viac, ale obzvlášt v druhej polovici a pri zakončení filmu mi prišla kvaltia filmu o niečo klesla, ale celkovo ide je to veľmi dobrá komédia.(13.10.2012)

 • P1tr
  ***

  Výtečná premisa, skvělí komikové, může se vůbec něco na takovéto kombinaci pokazit? Bohužel ano. Snímek začne báječně a smích je častým zvukem, ovšem postupem času ustává, neboť je humor značně repetitivní a v nastálých situacích se opakují stále podobné vtipy dokola, což se celkem rychle omrzí a snímek tím ztrácí na atraktivitě a přesto, že i tak jde stále o relativně povedené dílo, nelze se ve výsledku zbavit pocitů zklamání.(4.3.2018)

 • Margerie
  ****

  Já jsem se teda opravdu bavila. Jestli máte chuť na komedii, která se nesnoubí s žádným dramatem, pak jste kápli na to pravé. Klišé v podobě námětu hluchý a slepý vůbec nevadí, ba právě naopak, už samo o sobě působí v tomhle filmu mile a úsměvně. Pryor a Wilder jsou skvělá herecká dvojka a jejich výkony táhnou celý film. 70%(7.4.2014)

 • P@\/EL
  ****

  Povedená komedie, která těží především z originálního námětu. Dvojice hrdinů, z nichž první je zcela slepý a druhý zase zcela hluchý, se skvěle doplňuje v mnoha komických situacích. Ona většina vtipných momentů je založena právě na handicapu obou hrdinů a je až s podivem kolik skvělých nápadů dokázali takto tvůrci vymyslet. Do toho všeho nás navíc oba dva neustále zásobujou parádními hláškami, takže je o dobrou zábavu postaráno.(17.1.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace