poster

Jak chutná smrt

Krimi / Drama / Thriller / Psychologický

Česko, 1995, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Karrfik
  ***

  Pokus o český thriller. Tohle téma neumíme, to je všeobecně známo. Navíc natočeno v překotných devadesátých letech. Vždy, když jsem viděl v "akci" Marka Vašuta, vzpoměl jsem si na seriál "Detektiv Martin Tomsa". Nutno podotknout, že tohle je lepší než zmíněný seriál. Asi i díky ne zcela využitému výbornému námětu...(17.12.2009)

 • dyfur
  *

  Tak zúfalo nepravdepodobný námet.Chlapec-jedináčik z bohatej rodiny,úspešný strelec olympionik zastrelí dvoch policajtov...stress?? z čoho ?prečo? športovec,strelec,kde sústredenie a kľud je základ úspechu...Ak teda vezmeme toto v úvahu a tiež -na prekvapenie toporného Kukuru, Christová ako vždy keď ide o hranie -výraz typu "som poleno",ohromne otravná ,ukričaná matka...bieda.Snáď len M.Vašut obstál a hral dobre,úlohu ktorá mu sedí.Jedna hviezda.(7.9.2015)

 • zette
  ***

  Musim rict, ze ten film ma neco do sebe. Bavila me postava otce, kterou vyborne ztvarnil Juraj Kukura i pokus o psychologicke vysvetleni Robertova cinu (ktere tedy mohlo byt jeste lepsi). Christova neni a nikdy nebyla zadna herecka, je to ale nesmirne zajimavy typ zenske, v tomto jejim jedinem celovecernim filmu urcite potesila! Sice filmu chybi vice lepsich hereckych vykonu, propracovanejsi scenar a lepsi technicka stranka filmu, dobovou atmosferu naseho raneho "kapitalismu" to ale ma slusnou. Lepsi, nez jsem cekal.(30.5.2014)

 • triatlet
  **

  Mňačkovy příběhy mám rád. Knížka "Jak chutná moc" je nadčasová, byť zaznamenává smrt komunistického státníka. Příběh "Jak chutná smrt" naopak zapadl. Vymazlený sportovní střelec Robert (Ota Šrámek) má bezmeznou oporu v rodičích (Juraj Kukura + Miss 89 Ivana Christová), kteří ale řeší problémy sami se sebou, takže nedokážou pochopit, že jejich synáček je obviněn z dvojnásobné vraždy... Marek Vašut si zahrál nejen detektiva Mortona, ale pod pseudonymem Jon Jorlim se spolupodílel na scénáři.(25.7.2008)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Je vysoko nad mé možnosti soucítit se zazobaným spratkem, jemuž rodiče místo lásky dávají kapesné vysoce převyšující průměrný plat v ČR. Stejně tak neumím soucítit s rodiči, kteří si až v okamžiku problému vzpomenou, že jejich dítě po nich patrně něco chtělo. A jelikož se policejní šerlok pohybuje mimo hranice uvěřitelnosti i zákona a modelka je tam spíše pro okrasu, tak jsem viděl snímek, ve kterém nejsem schopen fandit ani jedné postavě. Přesto jsem jistý náznak napětí zacítil a dokonce mne zajímalo, jak to dopadne, ale ta třetí hvězda je jen a jen za to, že při hudebním doprovodu se vyřádila Tichá dohoda, jejíž pozvánky na koncert jsem nikdy nedokázal odmítnout.(8.2.2013)

 • - Drobnou roli televizního reportéra si ve filmu zahrál fotbalový komentátor Jaromír Bosák. (skudiblik)

 • - Vo filme sa približne v 21. minúte objaví plagát k snímke Takí normálni zabijaci (1994). (fefee)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace