Americký bojovník

Akční

USA, 1992

Helge Gerull

• Wacoslav1

Na druhý shlédnutí amatérská tupost kterou nezachrání ani Gary. Navíc tady s šíleným účesem.20%(6.3.2019)

• SeBig

Blbost. Chování postav a příběh stupidní a nudný . Jedinou hvězdu dávám za Danielse.(2.5.2015)

• Lacike

V Čechách tento film vyšiel na VHS od firmy Five Stars Entertainment pod názvom: Americký bojovník. Film posobi neskutocne amatersky. Nazvat ho videobeckom by bola prilis velka pochvala. Vyzera to jak keby zobrali nejaku staru kameru a isli s nou tocit, co ich napadne. Vysledkom je kopa zbytocnych scen, ktore nemam sajnu naco vo filme boli. Asi aby natiahli stopaž do pozadovanej dlzky. No a samotne bitky, cize to jedine, co moze tento film ponuknut za vela nestoja. Casto az prilis ocividne vidno, ze sa protivnici vzajomne ani nedotknu. Choreografia je tiez jednoducha a posobi dost monotonne. Iba obcas sa podari nejaky slusnejsi chvat. Preto davam tu jednu *. 1/10.(12.1.2012)

• Ellmariachi

Nebudu to protahovat. Příběh: Ne že bych požadoval něco zamotaného nebo tak, ale tady není žádnej. Dialogy: Ale no ták. Akce: Na to, kolik je zde soubojů je to nuda a nic si nezapamatujete. 30 procent za tu hrůzu ať nežeru. A ne fakt už k tomuto nechci více dodávat.(7.7.2014)

• StandikK

Pro mě docela slabota. Bojové scény nic moc, docela dobře šlo vidět, aniž by rána zasahla obličej, protivník padá na zem. Je to prakticky první film, kdy trenérem poraženého nějakého bojovníka (Gary Danielse) byl malý kluk. A moc se ten nápad nevydařil.(4.9.2010)