Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Keenen Ivory Wayans, režisér filmu Scary Movie, představuje bláznivou komedii Někdo to rád blond s komiky Shawnem Wayansem a Marlonem Wayansem. Co se stane, když se dva nešikovní agenti FBI musí převléct za blonďaté dívky a pokusí se proniknout do vyšší společnosti? Skandál! Šílené situace a nonstop zábava provází bratry, kteří se ze smolařů mění v mladé ženy s postavením! S filmem Někdo to rád blond plným dobré muziky se budete od začátku do konce skutečně bavit! (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (353)

ladko 

všechny recenze uživatele

Ultra trápna "komédia", pri ktorej som sa zasmial možno raz aj to len z toho, aké je to debilné(uznajte, že závidieť africkým deťom ich chudé postavy-to už neviete či sa máte smiať či plakať). Jednu hviezdu snáď za tie pekné ženy(hlavne Jennifer Carpenter, ktorá neskôr zažiarila v seriáli Dexter). ()

genetique 

všechny recenze uživatele

Ja viem, že dej filmu a nápad je trápny a primitívny z akéhokoľvek pohľadu, ale som rád, že som sa nenechal odradiť a zhliadol som ďalšiu prijateľnú somarinu v štýle 'Dumb and Dumber'. Wayansovci opäť tak ako ich poznáme, takmer celý film je postavený na obťažovaní jednej zo sexi(wo)man, a prekvapivo to vydržalo celú dobu na slušnej úrovni a ja som sa bavil! 75%. ()

Reklama

Segrestor odpad!

všechny recenze uživatele

Oficiální distributor považuje tuto komedii za bláznivou, ale spíš měl namysli komedii stvořenou blázny. Vlastně neměli namysli ani slovo komedie. Nechci ale nikomu toto tvrzení podsouvat, stačí se přesvědčit sledováním 100 minutového odporného hnusu. Děs, psychedelie a nutkání k self-defenestraci. To vás čeká pokud jste nějakými citlivými diváky, kteří preferují spíše Truffauta před Zeffirellim. Pokud jste obyčejnými diváky jako já, kteří směle vydrží i komedie s Jackem Blackem, budete přinejmenším zhnuseni principem filmu, jeho trapnou a nevtipnou zápletkou, idiotským výkonem všech zúčastněných herců a preferovanou touhou moderních dívek o nakupování naprosto zdrceni. Pakliže nejste ani jedním z nich, jste prostý masochista se sklony k mezirasovému sjednocení, tento film vás vezme za srdce. Pustíte si jej ještě jednou, jste s největší pravděpodobností hard core masochista a nemáte buňky k tomu dělat něco smysluplnějšího, jako třeba bloumat ulicí a nahlížet do výloh vietnamských kamenných obchodů, pozorovat několik hodin zklidněnou hladinu rybníka, krmit holuby imaginárním rohlíkem, jezdit metrem na všechny konečné stanice a celou dobu o tom vykládat spolucestujícím či zírat na svou obývací stěnu a předstírat zájem o švédský průmysl. Někdo to rád blond je naprosto, ale tím myslím opravdu naprosto, zbytečným a blbým filmem. Někdo to rád blond, ale někdo to radši nevidět. ()

IvcaG 

všechny recenze uživatele

Tahle komedie mi už na vždy bude připomínat léta na střední škole. Už jen to si přesdtavit dva černochy převlečené na blondýny :) A pak prej: Tvoje máma je tak stará, že má mlíko v prášku a když kojí vypadá to takhle:) A pak tu máme Latrella co si dává Thousand Miles, mazec... proště a jednoduže tenhle film je nářez... ()

VasaX 

všechny recenze uživatele

Už jsem to kdysi dávno viděl, a moc se toho nezměnilo, kromě mého předsevzetí "gotta comment 'em all". Hodnocení zůstává, jen komentář doplním a to díky tomu, že jsem měl to štěstí/smůlu/whatever to shlédnout znovu jako kulisu k noční práci u PC. Terry Crews pobavil, jen jsem nějak zpětně poznal (a docenil) že tam hraje Jamie King a hlavně Jenny Carpenter! Po několika letech s Jenny jako Debrou to byl trochu nezvyk, ale co už. Ve výsledku jako kulisa dobrý, ale do třetice to opravdu vidět už nepotřebuji. ()

Galerie (24)

Zajímavosti (12)

  • Irská verze do kin byla zkrácena o některé scény, aby byla přístupná od 12 let. VHS a DVD verze zkrácena nebyla a doporučený věk diváka byl posunut na 15 let. (Cheeker)
  • Na nočním babinci děla Tiffany (Anne Dudek) copánky Keren (Busy Philipps) a má hotovou půlku hlavy. V dalším záběru je ale účes hotový celý. (Duoscop)

Reklama

Reklama