• AndreyCSFD

Typická komedie, při které vypnete mozek a jenom se bavíte méně či více nechutnými vtípky a prkenným herectvím protagonistů. V podstatě se jedná o scénku nataženou na celý film, který se velmi okatě inspiruje Agentem v sukni a Mizery. Řešit scénář či režii nemá u filmu, který se sám nebere vážně, smysl. White Chicks je ideální ,,autobusový" film pro omladinu jedoucí na školní výlet - jedna část se u filmu pobaví, druhá usne a než dojedou titulky, tak jsou na místě.(23.6.2011)

• Phobia

Ségra asi nikdy nepochopí, jak odlišný máme vkus, jinak by mi na návštěvě nepustila tenhle festival trapnosti. Ne, opravdu, tenhle primitivní druh fekálního humoru zkrátka nemusím (až na řídké výjimky), nemám ráda trapné, hloupé, ponižující situace. Mně sedí například sarkastická vtipnost seriálu "Jistě, pane premiére", já to nerada blond... 33,3%(15.4.2009)

Něco na způsob někdo to rád horké, ale o dost horší. Tady se tvůrci snažili o co nejvíc trapasů a nebo vtipnejch scének vyplívajících z převlečení hlavních hrdinů za ženský a občas to vypadalo dost křečovitý, ale některý vtipy se docela povedly, tady byly vlastně buď super vtipy nebo absolutní trapárny, řek bych že to bylo tak půl na půl. Je na tom hodně vidět že to dělal rodinka Wayansů, kerý povětšinou hrajou v různejch bláznivejch komediích, hlavně marlon Wayans tam dělal různý blbý držky, ale dá se to přežít a v některých částech filmu i dobře pobavit(6.5.2005)

Totálna kravina ako sa patrí, neviem ani prečo ale film sa mi veľmi páčil, mozog som si odložil do skrine a sadol pred telku. Skvelý Terry Crews ma bavil v každej jeho scénke, všestranný chlapík ;) Samozrejme, film je to strašný, prevleky otras, konkrétne hlavných hrdinov zbabrali neskutočne ale ťažko spraviť z černocha Paris Hilton.....výsledok, bavil som sa, 70%(15.2.2009)

• cab

Chvilemi debilni a nemene casto blaznive trampoty dvou cernosskych policajtu, kteri jsou donuceni se prestrojit za blondate krasavice. Do kina nikdy, na pohovce u DVD s nekolika promilemi alkohou v krvi. Vse se musi brat s rezervou a velkym nadhledem. Podminena znalost americkeho showbusinessu. Musim podotknout, ze vtip o africkych detech byl jeden z nejubozejsich a autori by se meli stydet!!! 25%(13.12.2005)

• - Pozorný divák si v pozadí určite všimne dom, ktorý sa objavil aj vo filme Vreskot 2 (1997). (Msscastillo)

• - Když jdou bratři vyzvednout sestry Wilsonovy na letiště, z venkovního záběru je vidět, že se jedná o Mezinárodní letiště v Palm Beach na Floridě. (HappySmile)

• - Věta Terryho Crewse "Ó můj bratře, dostaneš svou vlastní", kterou říká Shawnovi Waynesovi předstírajícímu, že je poslíček na parkování aut, je převzata z reklamy, která v 80. letech často běžela na Black Entertainment Television. (HappySmile)