Ja viem, že dej filmu a nápad je trápny a primitívny z akéhokoľvek pohľadu, ale som rád, že som sa nenechal odradiť a zhliadol som ďalšiu prijateľnú somarinu v štýle 'Dumb and Dumber'. Wayansovci opäť tak ako ich poznáme, takmer celý film je postavený na obťažovaní jednej zo sexi(wo)man, a prekvapivo to vydržalo celú dobu na slušnej úrovni a ja som sa bavil! 75%.(9.5.2006)

Totálna kravina ako sa patrí, neviem ani prečo ale film sa mi veľmi páčil, mozog som si odložil do skrine a sadol pred telku. Skvelý Terry Crews ma bavil v každej jeho scénke, všestranný chlapík ;) Samozrejme, film je to strašný, prevleky otras, konkrétne hlavných hrdinov zbabrali neskutočne ale ťažko spraviť z černocha Paris Hilton.....výsledok, bavil som sa, 70%(15.2.2009)

Ať si o téhle komediální slátanině myslíte co chcete, jedno se jí upřít nedá – ať je jakkoliv blbá, trapná a tupě vykonstruovaná, tak je parádně zábavná, vtipná a odpočinková... Dvojice Wayansů v hlavní roli má skutečně komediální talent a i když vtípky (naprosto zbytečně) občas přestřelí, pořád je na co koukat a čemu se smát.... Bavil jsem se skvěle – chcete-li střeštěnou oddychovku, můžu jenom doporučit...(1.12.2007)

• cab

Chvilemi debilni a nemene casto blaznive trampoty dvou cernosskych policajtu, kteri jsou donuceni se prestrojit za blondate krasavice. Do kina nikdy, na pohovce u DVD s nekolika promilemi alkohou v krvi. Vse se musi brat s rezervou a velkym nadhledem. Podminena znalost americkeho showbusinessu. Musim podotknout, ze vtip o africkych detech byl jeden z nejubozejsich a autori by se meli stydet!!! 25%(13.12.2005)

Asi mě někteří ukamenujete, ale musím dát čtyři hvězdičky. Ale já si nemůžu pomoct, skoro celý film jsem se smála, nesmíte to brát s vážným úsměvem, naopak. Jedná se o parodii o ženském světě kterým si musí procházet dva černoši převlečení za bloncky. Film kromě vtipných scének (uznávám, že moc inteligence tam nelze najít) má i přehledný děj a jde vidět, že herci si to užívali, tak si to taky užijte :-)(10.10.2012)

• - Pozorný divák si v pozadí určite všimne dom, ktorý sa objavil aj vo filme Vreskot 2 (1997). (Msscastillo)

• - Když jdou bratři vyzvednout sestry Wilsonovy na letiště, z venkovního záběru je vidět, že se jedná o Mezinárodní letiště v Palm Beach na Floridě. (HappySmile)

• - Věta Terryho Crewse "Ó můj bratře, dostaneš svou vlastní", kterou říká Shawnovi Waynesovi předstírajícímu, že je poslíček na parkování aut, je převzata z reklamy, která v 80. letech často běžela na Black Entertainment Television. (HappySmile)