Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fiftis
  ***

  Priznávam, že táto snímka má ambície útočiť len na naše nižšiu city. Na hlavných hrdinov v ženskom vydaní nie je pekný pohľad, zápletka notoricky obohraná a vtipy šité na mieru hlavne pubertálne postihnutým jedincom. Napriek tomu ma niekoľkokrát pobavil ako vždy skvelý Terry Crews a dokázal tak spríjemniť koniec môjho pochmúrneho dňa. A to nie je málo.(5.1.2015)

 • ladko
  *

  Ultra trápna "komédia", pri ktorej som sa zasmial možno raz aj to len z toho, aké je to debilné(uznajte, že závidieť africkým deťom ich chudé postavy-to už neviete či sa máte smiať či plakať). Jednu hviezdu snáď za tie pekné ženy(hlavne Jennifer Carpenter, ktorá neskôr zažiarila v seriáli Dexter).(24.3.2008)

 • cross
  ***

  Ať si o téhle komediální slátanině myslíte co chcete, jedno se jí upřít nedá – ať je jakkoliv blbá, trapná a tupě vykonstruovaná, tak je parádně zábavná, vtipná a odpočinková... Dvojice Wayansů v hlavní roli má skutečně komediální talent a i když vtípky (naprosto zbytečně) občas přestřelí, pořád je na co koukat a čemu se smát.... Bavil jsem se skvěle – chcete-li střeštěnou oddychovku, můžu jenom doporučit...(1.12.2007)

 • Radiq
  **

  No taková dosti blbost, s českym dabingem asi dost zmrvený, ale namaskovaní jsou teda skvěle. Několikrát dost dobrej joke, ale několikrát dost předvídatelné, trapné nebo moc americké. Po chlastačce s milovanou dívkou po boku je to možná ideální film, protože se můžete víc věnovat jí, než sledovat film, kterej nebude mrzet, když ho neuvidíte nebo uvidíte jenom útržky.(28.7.2011)

 • Pepinec
  ***

  Řeknu vám, že kdybych prvně viděl profil této komedie na ČSFD, zhrozil bych se plakátu a ani by mě nenapadlo si něco takového pustit. Že mi však nejprve sama vyplynula z televizního programu jednoho dlouhého večera, a až poté jsem se dostal na tuto stránku, musím naopak konstatovat, že by si možná zasloužila o krapet větší uznání. Jistě, jde o otřepaný námět, profláknuté vtipy, mnohdy o trapné situace a film jako takový nedisponuje (ani nemůže) pražádnou myšlenkou. Je to zkrátka komedie, a pakliže se komedií ještě pořád myslí to, co pobaví a rozesměje, Někdo to rád blond rozhodně uspělo. Byly dvě hodiny ráno - to by člověk v opačném případě usnul, ne? :-)(25.9.2010)

 • - Když jdou bratři vyzvednout sestry Wilsonovy na letiště, z venkovního záběru je vidět, že se jedná o Mezinárodní letiště v Palm Beach na Floridě. (HappySmile)

 • - Bratři Wayansovi si spolu zahráli také ve filmech Scary Movie: Děsnej biják (2000) a Scary Movie 2 (2001). (Jarisleifr)

 • - Věta Terryho Crewse "Ó můj bratře, dostaneš svou vlastní", kterou říká Shawnovi Waynesovi předstírajícímu, že je poslíček na parkování aut, je převzata z reklamy, která v 80. letech často běžela na Black Entertainment Television. (HappySmile)