• campix

Rodinný klan Wayansů opět v akce, tentokrát už je to ale jejich předposlední dílko. Otázkou je zda je to dobře nebo špatně. No, co si budeme nalhávat, kvalita jejich filmů směřuje směrem dolů a ani Někdo to rád blond není výjimkou. Napříkald ústřední herecká dvojice namaskovaná jako blondýnky vypadá hodně strašidelně, takový Dům voskových figurín. Ovšem úplně špatný film to není. Jelikož se určitě několikrát zasmějete a například role Terryho Crewse je prostě úžasná. Já si tedy bratry Wayanse rád zapamatuji hlavně díky prvním dvěma Scary Movie a ani tento film na tom nic nezmění. Své publikum si tak jako tak najde.(5.8.2013)

• mat.ilda

Přiznávám, že tento snímek má ambice útočit pouze na naše nižší city. Na hlavní hrdiny v ženském vydání není pěkný pohled, zápletka notoricky ohraná a vtípky šité na míru hlavně pubertálně postiženým jedincům. Přesto mě tvůrci několikrát přiměli k smíchu a dokázali tak zpříjemnit konec mého pochmurného dne. A to není málo.(1.3.2009)

• Phobia

Ségra asi nikdy nepochopí, jak odlišný máme vkus, jinak by mi na návštěvě nepustila tenhle festival trapnosti. Ne, opravdu, tenhle primitivní druh fekálního humoru zkrátka nemusím (až na řídké výjimky), nemám ráda trapné, hloupé, ponižující situace. Mně sedí například sarkastická vtipnost seriálu "Jistě, pane premiére", já to nerada blond... 33,3%(15.4.2009)

• ladko

Ultra trápna "komédia", pri ktorej som sa zasmial možno raz aj to len z toho, aké je to debilné(uznajte, že závidieť africkým deťom ich chudé postavy-to už neviete či sa máte smiať či plakať). Jednu hviezdu snáď za tie pekné ženy(hlavne Jennifer Carpenter, ktorá neskôr zažiarila v seriáli Dexter).(24.3.2008)

• YURAyura

4/10 Premisa je NAPROSTO neuveritelna - jak udelat z cernosskych chlapu bile modelky? Klobouk dolu pred maskery!!! Zazijete vselijake opicarny, ktere se z tohoto temtu daji vytriskat, ovsem dosti z nich, uz jste jiste videli. Blbost, ale jako naprosto prutahova odpocinkovka je to super ;]] A nektere baby byly vazne dobre...(15.8.2005)

• - Příjmení "Vandergeld" je německé a znamená "z peněz". (HappySmile)

• - Pozorný divák si v pozadí určite všimne dom, ktorý sa objavil aj vo filme Vreskot 2 (1997). (Msscastillo)

• - Když jdou bratři vyzvednout sestry Wilsonovy na letiště, z venkovního záběru je vidět, že se jedná o Mezinárodní letiště v Palm Beach na Floridě. (HappySmile)