• svik

Komediálně pojatý blbý film, zní to zajímavě, ale výsledek se minul účinkem. Oba hlavní aktéři byli zajímavý než se pustili do nesmyslné akce výměny za ženy. Úplně debilně namaskováni se vydali do světa ženské krásy. Jako náhodou je nikdo nepoznal, no tak to už je moc. Výsledek : někdo se sem tam zasměje, ale jinak je to spíše k pláči.(14.1.2007)

Tyhle tři bráchy prostě můžu a tohle je jeden z jejich nejlepších počinů. Když dva černoši hrají dvě bělošky, může to dopadnout jakkoliv. V podání Shawna a Marlona to dopadlo nadmíru dobře. Bavil jsem se takřka celej film. Wayansův smysl pro humor mi prostě sedí, i když uznávám, že asi nesedí každému.(29.11.2008)

Lidi, to že to nelze srovnávat s Někdo to rád horké je všem jasné, nikdo to snad ani po filmu v hlavní roli se dvěma černochama v roli blondýnek nemůže chtít ! Když dáme stranou "tuhle" návaznost na "tamten" kultovní snímek, tak je to pěkná oddychovka ne ? Vtipná je, naivní je... Nelze jí brát vážně, ale to po vás ani nikdo nikdy nechtěl :-) Já jí mám ráda, to jako fakt ! :-)(27.10.2011)

Totálna kravina ako sa patrí, neviem ani prečo ale film sa mi veľmi páčil, mozog som si odložil do skrine a sadol pred telku. Skvelý Terry Crews ma bavil v každej jeho scénke, všestranný chlapík ;) Samozrejme, film je to strašný, prevleky otras, konkrétne hlavných hrdinov zbabrali neskutočne ale ťažko spraviť z černocha Paris Hilton.....výsledok, bavil som sa, 70%(15.2.2009)

Když se při udělování oscarů ptal Chris Rock obyčejných američanů na jejich nejoblíbenější film poslední doby, neřekli nic o "Milion Dollar Baby","Letec" či "Ray" ale White Chicks. Chlámal jsem se, protože mi bylo jasné o co asi pujde. Lehká (bláznivá) komedie se sexuálním podtextem dělající si legraci i z barvy pleti. Nakonec jsem se strefil úplně přesně. I tak jsem se ale u White Chicks sem tam pořádně nasmál a stupidní skutečnosti, jako je šílenej vzhled komiků na kterej snad nikdo nemohl skočit, nějak poslední dobou pořehlížím, snad to není deformace.(5.5.2005)

• - Když jdou bratři vyzvednout sestry Wilsonovy na letiště, z venkovního záběru je vidět, že se jedná o Mezinárodní letiště v Palm Beach na Floridě. (HappySmile)

• - Původní název byl "The Miltons", což zní jako "Hiltons", ze kterých si tento film dělá legraci. (HappySmile)

• - Věta Terryho Crewse "Ó můj bratře, dostaneš svou vlastní", kterou říká Shawnovi Waynesovi předstírajícímu, že je poslíček na parkování aut, je převzata z reklamy, která v 80. letech často běžela na Black Entertainment Television. (HappySmile)