Grafenberg Spot, The

G Point, The

Erotický / Drama

USA, 1985, 69 min (Director's cut: 78 min)

Artie Mitchell

Artie Mitchell

S východoněmeckým dabingem zhlédl jsem východoněmecký knírek Harryho Reemse, známého zejména z kultovního Deep Throat. Nejvíce zaujme asi ta slečna, co stříkala jak sbor dobrovolných hasičů.(18.9.2009)

Já se asi zdržím vtipných komentářů o protékajících trubkách a podobně, a jen zkonstatuji, že na to, že je to porno, tak je prostě fajn, že tomu dali příběh a jedno ze specifik ženského orgasmu využili ve prospěch příběhu, a to opravdu dobře a sem tam i trochu vtipně. Navíc mě až překvapilo, jak jiné bylo tehdejší porno, kdy měl člověk pocit, že je to živočišnější.(19.10.2015)

Docela kruté!(5.5.2012)

Pribeh o tom, jak to vypada, kdyz praskne vodovodni potrubi (:(12.12.2012)

K filmu jsem se dostal zcela náhodou, když jsem si sháněl filmografii S.Costella (pod vlivem jeho Forced Entry), a tak jsem náhodou obejvil i toto dnes již asi nezajímavé porno, které i přes ty všechny bobry a starý vizuál a styl herců má něco do sebe .. no, a když je to v podání pana Costella (ten tenroktá nehrál, jen byl u filmu pod pseudonymem jako režisér a producent), tak bylo na bíle dni, že k vidění nebylo jen obyčejné porno, ale bylo tam i něco zvrhlejšího :-) .. všechno se motá kolem jedné mladé ženy (pěkná, pěkná), která má "nespecifikované" potíže v erotice, no brzo se toho zbaví, a pak si toho jen užívá (a že z toho bude vody jako oceán :-D) .. film má plno zajímavých erotických hard-core scén, které jsou postupně víc a víc "ujeté", ale i zajímavé .. určitě lze zmínit i jednu z hl.postav filmu, pana H.Reemse, tehdejšího celkem slavného pornoherce :-) .. film lze doporučit fandům old-style pornofilmů, no a dále pak všem těm, kteří rádi squirting :-)!(2.10.2012)