Reklama

Reklama

Efekt nula

Trailer

Obsahy(1)

Nejlepší a nejvýstřednější soukromý detektiv má nový případ. Jak může ale vyšetřování pokračovat, když se zamiluje do krásné podezřelé? Detektivní očko Zero vlastní se svým společníkem detektivní agenturu. Jednoho dne si agenturu najímá jistý pan Stark, který ztratil klíče od sejfu v zaměstnání a nyní ho kdosi vydírá. Zero se pouští do vyšetřování a brzy zjistí pravý motiv vydírání. Stark chodil kdysi s ženou, která jej obvinila ze znásilnění a požadovala sumu peněz výměnou za mlčení. Stark ji však nechal zabít (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (26)

honajz 

všechny recenze uživatele

Hodně mě to zklamalo. Nepřiznaný pokus o moderní parodii na Sherlocka Holmese a jeho Watsona, včetně mnoha atributů, jenže neúměrně dlouhý (80 minut by stačilo až až), občas zmatený, žánrově neukotvený (komedie, krimi, nebo milostný příběh?), a žel bez zapamatování hodných scén nebo dokonce hlášek. Nemám potřebu to vidět znovu. ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Slusny, ale hranice priemeru nijako nepresahujuci film o samotarovi. Rezisera Jake Kasdana nepoznam, a tymto filmom odviedol len priemernu pracu. Bill Pullman bol na urovni, ale film rychlo vyfuci do prazdna a nezanecha vyraznejsiu stopu. Okrem Pullmana vyraznejsie na seba neupozornil ani Ryan O´Neal /Prilis Vzdaleny Most, Papirovy Mesic, Love Story/. Pravou rukou samotara je Ben Stiller. 59 % ()

Reklama

kingik 

všechny recenze uživatele

Daryl Zero (Bill Pullman) a jeho společník (Ben Stiller) vedou detektivní agenturu, kterou požádá o pomoc vydíraný byznysmen. Společníci záhy zjistí pravý motiv vydírání a ocitnou se na vážkách mezi loajalitou a svědomím. Nevím ten film jsem vůbec nepochopil. Akorát vím že Ben Stiller se do podobných rolí vůbec nehodí. Film ve kterém se nic neděje, působí značně uhozeně i unaveně a za potenciál, který nebyl naplněn ani z jedné třetiny uděluji jednu snaživou hvězdičku. Skutečně tedy efekt nulový. Mé hodnocení: 20% ()

lennyd 

všechny recenze uživatele

Soukromého detektiva Daryla Zera (Bill Pullman) kontaktuje jeho nový zákazník. Bohatý pan Stark (Ryan O'Neal) ztratil klíče od sejfu, a má podezření na svojí bývalou přítelkyni. Daryl Zero se pouští do vyšetřování, což je pro něj trochu složitější, neboť je výstřední introvert a s celým okolím komunikuje pouze pomocí svého pomocníka Steve Arla (Ben Stiller). Toho ale práce pro Zera přestává bavit, a rád by se postavil na vlastní nohy ... Asi nejvíce vypovídající o filmu je to, že po týdnu, kdy jsem film shlédl, už si z něj kromě Billa Pullmana nepamatuji téměř nic. Ben Stiller zde byl až podezřele nevýrazný (i když pro film je to možná štěstí)... ()

Radiq 

všechny recenze uživatele

Ze začátku se to tváří jak komedie a to je ta lepší část, která mě fakt bavila. Postupem času se z toho nenápadně stává jakysi takovy nic, co čumí na psí lejno čerstvě vysrané na rohu ulice. K zasmání tam toho nakonec je velmi málo a ani poměrně ujetá postava detektiva si neudrží svou původní polohu a nakonec je celkem normální. Kim Dickens byla pěkná a dokonce jí aji seděl českej dabing. Jinak scény téměř bez hudby byly asi jako třínohá kočka bez naděje na přežití... ()

Galerie (21)

Reklama

Reklama