Neděle (S03E17) (epizoda)

Sunday

Sunday

Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

Kanada / USA, 2007, 44 min

Je krásná slunná neděle a všichni v expedici na Atlantis mají mít volno. Alespoň to nařídila dr. Heitmayerová, protože si každý musí odpočinout. Elizabeth přijme pozvání na oběd od jednoho z vědců, McKay má schůzku s Katie Brownovou, nechce se mu totiž s dr. Beckettem na ryby. Sheppard je s Rononem, zástupce českého národa dr. Radek Zelenka hraje s několika soupeři šachy a Teyla se jen tak prochází po městě. Jenže najednou se ozve strašná rána, která nedělní klid přeruší. Exploze v části města zraní několik lidí včetně Teyly... jenže to není poslední smutná událost v tomto díle.(21.9.2017)

Carsen mi bude chybět. Hezký díl. Dojemný a dosti psychologický. Snad ho ještě uvidím...Deniel umřel 2x, takže tady by to mohlo být teoreticky podobné, ale zase když vemu v poraz Janet, tak nevím no. PepeHands(3.8.2020)

80%(26.5.2018)

Normální díl kde se vlastně nic neděje, všichni totiž mají volno. Pak ale nastane sled událostí která vyústí ve smrt jednoho oblíbeného člena týmu.(6.3.2017)

• Danny723

Je to taková jiná epizoda, kde se divák dozvídá něco víc o lidech, které v ostatních dílech sleduje jak likvidují emzáky, zachraňují světy a galaxie. Tady se scénáristi rozhodli rozloučit s jednou z nejoblíbenějších postav v seriálu. Jen si tak říkám, koho ze scénáristů ten herec nasral, protože tohle bylo snad to nejde*ilnější rozloučení, jaké kdo mohl vymyslet.(21.4.2020)