Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sheppard a tým majora Lorna se na jedné planetě měli spojit se svým kontaktem, ale ten se neukázal. Následně Sheppard zadá symboly k otevření brány směrem na Atlantidu. Když ale bránou projde, skutečně se dostane na Atlantidu, jenže na Atlantidě nikdo není a místo rozlehlého moře najde jen obří písečnou poušť. Podaří se mu spojit s Rodneym, který mu řekne, že se sejdou v holografické místnosti. Tam Sheppard uvidí hologram Rodneyho v jeho staré verzi. Rodney řekne Sheppardovi vše, co se stalo v jejich vesmíru, a že se dostal na Atlantidu, ale do daleké budoucnosti. Rodney také zná souřadnice planety, kam míří Michael s Teylou. Jediný způsob, jak by tomu mohl Sheppard zabránit, je přejít přes písečnou bouři do části Atlantidy, kde je stázová komora. (Varan)

(více)

Recenze (10)

PlysovyMacko 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Sheppard prejde bránou a ako všetci vieme, vďaka slnečnej erupcii cestuje v čase do budúcnosti Atlantídy. Tam nájde hologram Rodneyho, ktorý mu vysvetli ako sa všetko pokazilo, celý tím zomrel, Michael ovládol galaxiu a treba to napravit. Páčilo sa mi mesto v púšti a civilný Rodney, žiaden namyslený idiot. ()

Reklama

kwoky 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Sheppard nevypadá vůbec špatně na to, že je mu 48 000 let a nějaké drobné. Je na tom skoro jako Lister z Červeného trpaslíka - taky má na pokec jen hologram :) A Michael už mě začíná pěkně štvát - měli by mu brzo zatnout tipec. ()

Elerrina 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ten osudový pocit ztracenosti v nesmírných dálavách času a prostoru je úplně hmatatelný. A současně je nám předkládána alternativní dějová linie, kde Michael vyhrál a ovládl galaxii, a většinu členů týmu potkal tragický konec. A závěr, který měl vše napravit, se dokonale zvrtne. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama