GlaDOS

Nenávidím opakovací díly. SG-1 měla jeden snad v každé sérii. Tady je to myslím první. Možná dává smysl při prvním sledování, přece jen vlastně shrnuje čtyři série, tedy čtyři roky. Ale když Atlantis sledujete jako reprízu, opakovací díl je úplně zbytečný, pokud jako výplň nemá alespoň trochu unikátní zápletku. Tento díl ji nemá. Po prvních 10 minutách jsem začal přeskakovat v čase, kouknul na závěr a ujistil jsem, že jsem udělal dobře. Byla by to ztráta času. ()

Punki_MeT

Atlantida ničí a devastuje Wraithy. Důkaz? "Nikde" tudíž nějaký unga bungové kteří znají sotva kameny obviní pokročilou rasu oproti nim z toho, že za vše mohou. Oni všechny probudily a za vše mohou a bla bla bla bla.Atlantida nemyslí na nikoho a jen na sebe. Za vše může Atlantida, zatímco unga bungové můžou být radí, že žijí a mají naději. Naději, že někdy toto vše skončí díky Atlantidě nebo se aspoň proti tomu bojuje Tudíž zkráceně řečeno. Je úplně jedno, že Atlantida chrání Pegas systém (a zemi). Cokoliv co udělají je špatně. Obětují se. Zachrání sebe a milión dalších lidí a nebo celý Pegas systém před Wraithy nebo replikátory. Ale buhu. Nějaký unga bungové soudí a ví hovno. Skvělý díl. Miluju když koukám na nesmyslné unga bugy kteří nevědí o čem mluví a soudí ostatní. 1/5 jen samý plačkové kteří melou hovna a ví ještě větší hovno. Příšerný a nasírající díl. Bůh-úh ()