Hvězdná brána: Atlantida - Série 2

(série)
Kanada / USA, (2005–2006), 14 h 40 min (Minutáž: 44 min)

Joe Flanigan, Torri Higginson, Rachel Luttrell, Rainbow Sun Francks, David Hewlett, Paul McGillion, Ellie Harvie, David Nykl, Mitch Pileggi, Kirby Morrow (více)

Epizody(20)

Likan7

Druhá série Atlantidy je přesně taková jako ta první. Udržela si skvělé hodnocení. Oproti klasické Hvězdné brány má o poznání lepší triky má rozmáchlejší vesmírné bitvy. Zatím skvělý. ()

Jan.Cada1

Po úvodní první sérii se ve druhé dějové linky začínají velmi rozvíjet. Větší zapojení Země a také lepší pochopení Wraithské motivace dává seriálu nový feeling. Nejlepší epizody: Duet, Pod tlakem, Věž, Michael. ()

Elerrina

Lepší než první série, nicméně scénaristé se ještě nedostali do úplně vrcholné formy. Tým je ale neskutečně sympatický a pokud má dobře vybraného protivníka, ukáže nám své kvality. ()

• Když Rodney McKay (David Hewlett) zadává adresu, je vidět, že se za DHD (zadávacím zařízením) schovává někdo ze štábu. (AAnubis)
  • Písnička, kterou zpívá Teyla (Rachel Luttrell) na konci epizody, je „Beyong The Night“ a nazpívala ji sama představitelka Teyly. Skladbu napsal skladatel seriálu Joel Goldsmith se svou sestrou Ellen. Luttrell také vydala album „I Wish You Love“. (Leopard105)