Co se děje v trávě

• Itálie Lilliput-put
všechny plakáty
Animovaný / Komedie / Rodinný
Itálie, 1980, 1 h 18 min (Minutáž: 6 min)

Tvůrci:

Režie:

Scénář:

Kamera:

Hudba:

Franco Godi

Epizody(13)

Italský kreslený večerníček o hmyzí havěti, broucích a všelijakých parazitech - to vše od italského režiséra Bruna Bozzettiho v područí jeho vlastní firmy "Bruno Bozzetto Film - TSI". (Karlos80)

PollyJean

tenhle večerníček jsem jako dítě milovala. vynikající hudba, skvěle ztvárněné postavičky a vtipně podané strázně z jejich života. ()

Wally

Jeden z těch lepších večerníčků mého mládí...na českou klasiku však nemá. nejlepší díl pro mne byl Komár.... ()

Erinye

Možná jsem infantilní, ale tenhle seriál si pamatuji z dětství a vím, že jsme se na něj dívaly i s mamkou. A oběma se nám to moc líbilo. V hlavě mi utkvěl jediný díl - Beruška. Pamatuji si, jak čarovala, a my jsme ji pak dokonce napodobovaly. Čímž chci vlastně říct, že byť je to seriál animovaný a určený pro děti, i dospělí se u něj pobaví...:-) ()

Matematicka

Bohužel tento druh humoru není můj šálek čaje... Nelíbilo se to příliš ani našim malým dcerkám, takže já nemůžu dát vyšší než průměrné hodnocení. Asi nejsme tou "cílovou skupinou" tohoto večerníčku. ()

Zombi

Na každou epizodu tohohle večerníčku, jsem se těšil jak malé děcko, počkat, já byl malé děcko, ale klidně bych si to dal znova, vynikající kresba a hlavně pointa každého příběhu. ()

gootchy

Sám se stydím, že tento skvělý anímáček hodnotím až teď. A to je škoda, na takové věci by se zapomínat nemělo. A ta hudba. TA HUDBA!!!! ()

bull!nka

Nejvíc se mi líbil díl s termitem...fakt jsem se chechtala, co všechno si musí chudák zažít, než se nabaští... ()

topi80

Skvělý zábavný večerníček, který vám ukáže, že s hmyzem je zábava (zvlášt když ze všech těch brouků a dalších otravných organismů animátoři vytvořili takové neskutečné držky, že se tlemíte od okamžiku, kdy vstoupí na obrazovku) :-D ()

Stejšn

Výborné nápady, SKVĚLÁ hudba, i hezky nadabované (jestli se to tak dá říct), prostě supr večeníček. A beruška: "PAM PADA-DAM" :-) ()