Co se děje v trávě

• Itálie Lilliput-put
všechny plakáty
Animovaný / Komedie / Rodinný
Itálie, 1980, 1 h 18 min (Minutáž: 6 min)

Tvůrci:

Režie:

Scénář:

Kamera:

Hudba:

Franco Godi

Epizody(13)

Italský kreslený večerníček o hmyzí havěti, broucích a všelijakých parazitech - to vše od italského režiséra Bruna Bozzettiho v područí jeho vlastní firmy "Bruno Bozzetto Film - TSI". (Karlos80)

route60

Co se děje v trávě neuvěřitelně zábavný Italský animovaný seriál na který rád vzpomínám a je ohromná škoda že se nenašel nikdo kdo by ho dal na DVD, všechny díly bez rozdílu ukazují hmyz tak že ho začnete možná mít i rádi, třeba termit nebo cvrček atd., úžasně nápadité a dnešní mnohdy trapné animované seriály strčí hravě do kapsy, Italská 100% klasika. ()

Chejpao

Dnešníma očima hodnotím tento večerníček jako velmi povedený, ale mám pocit, že pokud jsem ho viděla v dětství (nepamatuju se), pravděpodobně se mi nelíbil. Pohled na ty chudáky, jak se zoufale snaží a pořád se jim nedaří, musel moji dětskou duši neskutečně iritovat. I dneska mám např. z chudinky kobylky tak trochu depku ;-) ()

erazmus

Čtyři hvězdičky za jednoduchou ale pěknou animaci, vhodnou hudbu nebo spíše zvuky a salvy škodolibého smíchu. Pátá hvězdička je z nostalgie. Jak já jen tenhle večerníček miloval... ()

endymion

Proboha proč právě tenhle NAPROSTO BOŽÍ večerníček ČT neopakuje, místo 99% shitů vyrobených po r. 2000? TERMIT RULEZ!!! ()

Macamica

I dnes se ráda podívám třeba na Termita :-) A kupodivu se to moc líbí i dceři, tak třeba bude i další generace, které se tohle animované dílko líbí. :-) ()

Puxina

Úvodní písnička vždy způsobí, že se usměju a vzpomenu si na příběhy těch malých stvoření v trávě. Tyhle díly byly ve večerníčcích asi jako jedny z nejlepších. Roky jsem netušil, že je to původem z Itálie. ()