poster

Pat a Mat: Stěhování

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný

Československo, 1982, 9 min

Režie:

Lubomír Beneš

Scénář:

Lubomír Beneš

Hudba:

Petr Skoumal
 • Deimos
  *****

  DVD/// Obsazení 10/10 Děj 9/10 Hudba 8/10 Efekty 10/10/// +zase nové prostředí, spoustu geniálních nápadů -ta hudba na tu harmoniku je jakási rozvrzaná/// Tahle dvojka, to je fakt někdy úlet. Nikdy bych nevěřil jak neuvěřitelně se dá stěhovat nábytek. Na konci jsem nevěřicně kroutil hlavou./// Celkem 91%///(13.3.2008)

 • punk_zero
  ****

  Teraz neviem kto je večší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže počase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 %(24.8.2009)

 • fleker
  ***

  mě se líbílo, ja pat hodil matovi na hlavu kýbl,a mat si dal ruce vbok, nasral se a zařval na něj, pate, ty seš ale čůrák a pat se kouknul kolmo vzhůru, zamyšleně si promnul bradu a povídá, to víš mate, každej nemůže bejt píča....já chápu to nadhodnocování malorážek...logika říká, že čím delší dobu film trvá, tím větší je šance že vás začne nudit..... chtělo by to dvouhodinovou hitparádu těhlech dvou, aby i strýček brajen zatopil v krbu...nebo jednoho dne..věřte tomu, se tu začnou objevovat jednovteřinová díla padající kaňky se zaslouženými děvet a devadesáti...(18.11.2010)

 • Gemini
  *****

  Jojo, ta auta už dnes nejsou to co bývala...to tenkrát, to se s nimi daly dělat věci...(14.8.2005)

 • BlackMount
  *****

  Pat a Mat se stěhují a do puntíku naplňují přísloví o tom, že to už je lepší vyhořet. Co tihle šikulové nevymyslí, aby poskládali všechny věci do auta a nemuseli jezdit nadvakrát, se jen tak nevidí. Výroba provizorního vozíku byla naprosto úchvatná stejně jako náprava škody, kterou způsobili na veřejném majetku. Díl je přímo napěchovaný skvělými nápady.(29.8.2008)

 • - Jedna z postav dá špatně hadici na vysavač, špína vyletí ven a ušpiní ho. Otře si pouze obličej a šaty nechává špinavé. V dalších záběrech jsou však šaty čisté. (Mr.Hudson)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace