Pat a Mat - Série 3 (1992) (série)

Kulečník (S03E09)

(epizoda)
Animovaný / Komedie / Rodinný
Česko, 1994, 8 min

Pat a Mat si zaobstarajú biliardový stôl, ale po poskladaní zistia na ňom technickú závadu, ktorá im bráni v rozohraní biliardovej partie. Po svojskej oprave biliardového stola už môžu ukázať svoje majstrovské zaobchádzanie s tágom. (pravo)

Gemini

Novější série příhod Pata A Mata, kterým se u nás na škole říkalo Šroubek a Vroubek, stejně jako školním údržbářům. Je větší adrenalin sama hra nebo už stavba stolu? ()

H34D

Třebaže podmínky jsou zlé, Pat a Mat nám ukážou maximální přizpůsobivost a odhodlání, aneb nic jim nemůže zkazit dobře rozjetou pařbu. Jsou to prostě idioti k popukání a Kulečník patří mezi jejich lepší kousky. 8/10 ()

WANDRWALL

Zkusili to, ale hned po začátku se jejich snažení se hru naučit začala jako obvykle hroudit. Jejich destrukce je na děti katastrofická. jestliže hudba Mozarta údajně zvyšuje inteligenci, potom tato dvojice ji nepochybně snižuje! A díl "Kulečník" je toho smutným dokladem. ()

IllIlIlIIl

stration

otík

Asi jeden z nejšpičkovějších dílů, který se svým humorem, absurditou a možná až idiocií obou představitelů rovná prvním dílům celého cyklu, které byly asi nejlepší. Ale tento díl potvrdil, že stále se dá vymyslet příběh, u kterého se můžeme pořádně a od plic zasmát. ()