Reklama

Reklama

Pat a Mat: Kulečník

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný
Česko, 1994, 8 min

Obsahy(1)

Pat a Mat si zaobstarajú biliardový stôl, ale po poskladaní zistia na ňom technickú závadu, ktorá im bráni v rozohraní biliardovej partie. Po svojskej oprave biliardového stola už môžu ukázať svoje majstrovské zaobchádzanie s tágom. (pravo)

Recenze (37)

punk_zero 

všechny recenze uživatele

Teraz neviem kto je večší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže počase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 % ()

H34D 

všechny recenze uživatele

Třebaže podmínky jsou zlé, Pat a Mat nám ukážou maximální přizpůsobivost a odhodlání, aneb nic jim nemůže zkazit dobře rozjetou pařbu. Jsou to prostě idioti k popukání a Kulečník patří mezi jejich lepší kousky. 8/10 ()

Reklama

stration 

všechny recenze uživatele

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít. ()

Gemini 

všechny recenze uživatele

Novější série příhod Pata A Mata, kterým se u nás na škole říkalo Šroubek a Vroubek, stejně jako školním údržbářům. Je větší adrenalin sama hra nebo už stavba stolu? ()

Reklama

Reklama