Pat a Mat: Tapety

Lubomír Beneš

Jiří Kubíček

Jiří Šafář

Petr Skoumal

Težká klasika nezapomenutelné řady animáků, tentokrát na téma otvírání konzerv:)(15.12.2003)

Tak tenhleten díl má tak mocnou pointu, že by i Shyamalan zbledl ;-)(16.12.2003)

Sice tu máme podobné filmečky nejméně od doby Chaplina lepičem tapet, ale tenhle patří k nejlepším.(1.10.2007)

Jeden z prvních a jeden z nejlepších určitě..To otvírání konzerv, kuwa ani vtom nejmenším náznaku své skromné představivosti jsem netušil co je to za dřinu:-) Veškerá vynaložená síla, je natotata v háji a vám zbudou jen oči pro pláč:-(! O tom už víc machři Pat a Mat (práce všeho druhu). A to by bylo, aby si s tím neporadili po svém:-) Jak? To se nechte překvapit, a nebo se mrkněte a užijte si to do syta, stojí to totiž vážně zato:-)(18.10.2007)

Jeden z prvních a zároveň také jeden z nejlepších dílů. Pat a Mat - dva ušatí a nosatí můžíčci, neschopni promluvit ani jedno slovo, avšak schopni se ochotně chopit jakéhokoliv problému v domácnosti nám tentokrát ukážou, jak se má správně tapetovat. Závěrečná pointa je fakt podařená... Jsou to prostě moulové k pohledání. 8/10(27.7.2008)

• Pethushka

Velice vtipné, nápadité a koukatelné. Hudba zde udělá strašně strašně moc. Tenhle je jeden z těch nej.(14.2.2011)

A je to! Najlepšia solídna zábavička spolu s Mr. Beanom, ktorá bola kedy splodená! Pat a Mat RULEZ! Nenapodobiteľní majstri remesla...a táto časť, je jedna z naj. 100%.(15.5.2006)

Miloval je kamarád, miloval jej brácha, miloval jej soused, miloval je celý národ, takže bych celému seriálu dal 5 hvězd :: ))(27.11.2005)

Jsem šikovnej asi jako oni, ale nikdo se mi nezasměje. A i když to nikdy nepochopím, tak pro mě vždy bude Pat a Mat tím nejlepším z Československé krátkometrážní tvorby. Díl s tapetami byl nejlepší v zatapetování hlavní postavy :-).(3.4.2009)

Slabota, moc vtipný to není, za to je tam až moc logických chyb! :-D Je to sice kult, ale až moc přeceňovaný. Ani v dětství jsem to moc nežral. Tohle je lepší: http://www.youtube.com/watch?v=v8W1nNcLq7c(10.3.2011)

http://www.youtube.com/watch?v=zJFgFKYdObo 85% - 4*(5.5.2011)

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality.(12.1.2009)

pro mě asi opravdu nejlepší díl, bránice dostane vždy zabrat! :) ...100%... k vidění zde: http://youtube.com/watch?v=giiyCBP0BhE(10.8.2007)

DVD/// Obsazení 10/10 Děj 8/10 Hudba 9/10 Efekty 10/10/// +geniálně zpracované -zas tolik se toho nestalo, dopadli i hůř(=líp pro nás)/// Kam zařadím tuhle část, to poznám až jich zhlédnu víc. Samozřejmě všechny díli jsou perfektní a proto bude těžské posuzovat, který je z nich nejlepší. Tenhle má všechno co potřebuje, snad jen jsem se nad ním tolik nezasmál, ale to vždy může být momentální náladou. I když věřím, že dokážou víc, i tak dávám solidních pět./// Celkem 90%///(10.2.2008)

Tihle dva pajduláci již vstoupili do legend. A právem - jsou opravdu skvělí a unikátní.(6.2.2012)

Krátkometrážní snímek. Každý z dílů Pata a Mata má svůj půvab a své kouzlo plné humorně pojatých fyzikálních zákonů. Ke shlédnutí zde.(12.11.2012)

Komu není rady, tomu není pomoci... :) 90%(14.12.2011)

• Pluhy

Perfektní díl Pata a Mata. Poučení z něho je jednoznačné: Nikdy nekupovat guláš v konzervě. :-)(17.5.2009)

• kingik

Dva nesympatičtí pajduláci si troufli vytapetovat byt. Tedy tohle mě opravdu nebavilo. Animace archaická, příběh zdlouhavý a natahovaný, hudební motiv ok, ale pokud je tohle vrchol Skoumalovy skladatelské kariéry, tak potřeboval víc ošukat bolševika. Režijně bych ty dva homelesáky dokázal ukočírovat i já. Až to měli vytapetované, tak ten jeden chytrák otevřel znovu konzervu, bum bác, a gejzír mrdky byl zase po stěnách. Z toho plyne, že tapetování je děsně out, stejně tak dva boveráci Pat & Mat, nebo jak se ti dva jantaři jmenovali. 20%(16.7.2013)

Tak tohle mě fakt dostalo. Otevřu konzervu guláše, nejde mi vytapetovat a když se to konečně podaří, tak si na oslavu otevřu konzervu guláše. To je fantastická logika uvažování těch dvou, že to musí bavit dospělé snad víc než děti.(3.3.2005)

<< předchozí 1 2 3 4 5